Alkonyat: Napfogyatkozás

The Twilight Saga: Eclipse

2022.04.02 Ildikó Bacskai

Alkonyat: Napfogyatkozás (2010)

A Twilight Saga 3. része, amelyben a kialakult konfliktus és feszültség fokozódik tovább, rendezés szempontjából nem érzem túl erősnek a filmet, és engem rettenetesen zavar az egyik színész lecserélése is. A főszereplők, a filmzene és az alaptörténet miatt nem rossz film, de a sorozatnak nem erős epizódja.

2017.10.25 Deku

Habár én a végét máshogy oldottam volna meg mégis imádtam és bárki egy jót akar filmezni ezt javasolnám először neki. Annyira oda tették a filmet, hogy nekem ez lett az egyik legnagyobb kedvencem.

2018.04.06 Szilonka

Mindenkinek ez a Bella kell. A története kicsit gyermeteg. Az egész rész a vámpír legyek vagy sem nagyon érdekes és érdekfeszítő kérdésről szól. A harmadik részre már nagyon kimerült a film.

2021.10.30 Lonka

Az előző részek sem voltak a kedvenceim, de ez még annyira sem tetszett. Tinidráma az egész, és sok-sok logikai hiba is volt benne.

2017.10.20 Bazzzsi

Hozza az első két rész nem túl magas színvonalát. Van egy története, amit díjazok, de nem igazán érintett meg. Nincs benne jellemfejlődés, meg szimpatikus karakter sem.

2018.12.01 VvV

Nem én vagyok a célközönsége, ezt megértem. A története kicsit kiszámítható, de egynek elmegy.

2018.07.27 Norbi

Meguntam a film közepe felé, hogy mindenki Bella után áradozik, ahogy azt is hogy semmiféle jellemfejlődést nem tapasztaltam ebben a részben. Reméltem hogy jobb lesz a folytatás.

2017.06.30 diumiu

Az Újhold után ez a rész abszolút pozitív élmény, pedig nem vártam túl sokat. Pörögnek az események, izgalmas a történet. Kristen Stewart játéka engem nem győz meg még mindig...

2018.08.04 BaloghBogi42

Egyre jobban tetszenek a részek, annak ellenére, hogy a első rész csalódás volt, egyre élvezhetőbb, izgalmasabb és lenyűgözőbb ez a filmsorozat. Nem mellesleg a minősége is sokat javult. Már nagyon várom a folytatást.

2017.10.17 SzFa

A regényt nagyon élveztem, de a film nagyon gyengére sikerült. Szerintem Kristen Stewart ahogy alakítja Bellát az elég siralmas sápadt és folyton tátja a száját, de Robert Pettinsont is ki herélték a filmben. A történet elég lájtos, de a megvalósítás elég nyomasztó lett. Egyik rész sem sikerült valami jól, szerintem.

2017.12.30 authorgirlll

Az összes rész közül ez a kedvencem, de ebben is vannak kivetni valók. Kedvencem amikor a hegyi csata zajlik Edward és Victoria között. Jacob nem nagy kedvencem így a csóktól nem ájultam el.

2015.06.15 Brigusz724

Az első zseniális döntés az Alkonyat trilógiában, hogy Taylor Lautner meztelen (és izmos!) felsőtesttel látható benne, ezenkívül nem sok izgalom történik.

2017.01.23 Enjoy

Az első két rész után nem adott újdonságot, de ez a rész is nagyon izgalmas, érdekes volt , izgalmas a sztorija és fantáziadús. Élmény volt moziban megnézni!

2016.07.25 feketerigous

A színészek egyre jobban hasonlítanak az élő emberekhez. Ez nálam egy pozitívum! :D A történet az eddigi legjobb volt, sokat javultak a színészi teljesítményeik. Végre örömmel néztem végig ezt a részt, pedig nem vártam tőle sokat, az előzőekből kiindulva.