Alkonyat: Napfogyatkozás

The Twilight Saga: Eclipse

2015.11.15 Regi82

Unalmas, vontatott, hosszú,nem mutatott semmi újat ez a rész. Az elején jól indult,azt hittem lesz valami változás aztán elromlott. Kezd már nagyon idegesítő lenni ez a vámpír téma meg Bella azzal az ártatlan szüzike fejével.

2015.10.31 katalin19

Na ez a rész sem sikerült a legjobbra, mindig többet vártam,mint amit kihoztak belőle. A szereplőkkel a kalandról,amikről szól nincs baj, csak a film nem adta vissza.

2015.01.27 Pillcsi

Szeretem az Alkonyat legendát első résztől utolsóig,de még mindig kíváncsi vagyok arra,mi lenne akkor ha nem ezzel a hipó fehér patiszonnal jönne össze Bella hanem Taylor :D

2015.11.11 gihera81

Hát igen, ennek a sorozatnak a legfőbb baja, hogy tulajdonképpen az égvilágon semmi lényegi nem történik benne, illetve ami igen, azt igen könnyen össze lehet foglalni fél mondatban is. Háttérnek ugyan megvan az ellenség, de gyenge és érdektelen, a j... Több

2015.06.30 bigi

Véleményem szerint a Twilight nem más, mint Romeo és Julia alapokra épített történet.Az érzelmek dominálnak. A fanok részben a szereplőkbe szerettek bele, a rendezőnek jó karaktereket sikerült választani. Teljesen korrekt folytatása az elődjeinek, élveztem azt a bő 2 órát.

2015.05.08 Helgus

Á, ez már megint olyan semmilyen lett. Bella továbbra is tépelődik, igazán eldönthetné, h melyik borzalmasabban kinéző srácot választja a kettő közül. Taylor egy kidolgozott testű kisfiú, Rob iszonyat, és nyálas, Bella pedig tök kifejezéstelen. Ez az... Több

2015.11.01 Vivi02

Ez a rész olyan semleges. Felesleges résznek tartom, könyvben jobb volt a sztori. Mást vártam a filmtől teljesen....Viszont mindenki jó értelemben változott.

2016.01.13 Cirmici

Nagyon szerettem az Alkonyat trilógiát és örültem, hogy az utolsó részt ketté bontották, így tovább élvezhető a történet. Örök kedvenc marad. Nagyszerű film

2016.02.26 zsfarkas

A többihez képest ez gyengébb felhozatal. Túl nyálas és a történet is laposabb. Egyszer azért meg lehet nézni, moziban szerintem nem érdemes. Újranézni nem fogom.

2015.08.29 avocados

Xavier Samuel miatt néztem meg, és egyedül ő volt benne értékelhető számomra. Illetve nagyon gagyivá válik a sztori ott ahol kiderül, hogy Bella Jacobot is szereti. Ez aztán az igaz szerelem...

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon jó film. Az összes részét imádtam.

2015.01.27 Cintia

Nagyon szeretem az összes Alkonyat filmet. Ez a rész is elnyerte a tetszésemet.

2015.01.28 Ágnes

Tetszett! de nem jobb mint az első része, vannak benne túl fantáziadús részek de ettől eltekintve nagyon jó film.

2015.03.11 anemeth

Nekem ez a rész annyira nem jött át, nagyon szenvedős valahogy az egész, maximum egyszer nézhető. Fárasztó, unalmas, nem tudnám jó szívvel ajánlani.