authorgirlll   2017. 12. 30.

Olvastam a könyvet és már az sem kötött le, de a film még ahhoz képest is rosszul sikerült. Azok az észrevételek amik a könyv folyamán jelen voltak eltűntek a film alatt. Egyszer megnéztem de inkább csak szenvedtem.

julis   2016. 11. 22.

Szerintem leginkább azoknak jönne be, akiknek aTwilight is bejött anno. A befejezésig teljesen rendben volt. Tetszett.

Thor   2016. 04. 11.

Nem hiszem el, hogy egy ilyen szarságra hagytam magam rászedni. Végignéztem, de nem volt bennem köszönet utána!

Scott Hicks
Joely Richardson
Sianoa Smit-McPhee
Lola Kirke
Addison Timlin

A Fallen Jeremy Irvine első young adult regényen alapuló filmje. A színész korábban visszautasította Meeta Mellark szerepét Az éhezők viadalában mondván, nem ilyen jellegű szerepekkel szeretne hírnévre szert tenni.

Lucinda és Daniel karaktereit eredetileg Lucy Hale és Liam Hemsworth alakították volna.

A filmet sem Észak-Amerikában, sem Európában nem vetítették a mozik.