Kitaszítva

Kitaszítva

Fallen

Lucinda "Luce" Price, az önfejű, tizenhét éves lány átlagos életet él, egészen addig, amíg meg nem gyanúsítják egy olyan bűnténnyel, melyet nem követett el. Az esetet követően a Sword & Cross speciális iskolába kerül. A lány úgy érzi, valamilyen módon kapcsolatban áll az iskola két rejtélyes… Több

Rendező: Scott Hicks
Scott Hicks
Joely Richardson
Lola Kirke

2020.05.08 Erik

A filmet többször meg kell nézni hogy értsük. A film a lány érzéseit tükrözi. Vagyis lucyi szempotjából kell nézni a filmet és akkor meg értjuk. Rengeteg Hittel kapcsolatos dolog van benne amit nehéz elsőre meg érteni. visszont a végével annyira nem voltam meg elégedve. Szerintem a zenei allá festés tökéletes.

2017.12.30 authorgirlll

Olvastam a könyvet és már az sem kötött le, de a film még ahhoz képest is rosszul sikerült. Azok az észrevételek amik a könyv folyamán jelen voltak eltűntek a film alatt. Egyszer megnéztem de inkább csak szenvedtem.

2016.11.22 julisX

Szerintem leginkább azoknak jönne be, akiknek aTwilight is bejött anno. A befejezésig teljesen rendben volt. Tetszett.

2016.04.11 Thor

Nem hiszem el, hogy egy ilyen szarságra hagytam magam rászedni. Végignéztem, de nem volt bennem köszönet utána!

A Fallen Jeremy Irvine első young adult regényen alapuló filmje. A színész korábban visszautasította Meeta Mellark szerepét Az éhezők viadalában mondván, nem ilyen jellegű szerepekkel szeretne hírnévre szert tenni. Szerző: hp

Lucinda és Daniel karaktereit eredetileg Lucy Hale és Liam Hemsworth alakították volna. Szerző: hp

A filmet sem Észak-Amerikában, sem Európában nem vetítették a mozik. Szerző: hp

A Fallen Lauren Kate azonos című regényének adaptációja.Szerző: hp