Mystery Men - Különleges hősök

Mystery Men - Különleges hősök

Mystery Men

A Mystery Men - Különleges hősök történetében egy nő és hat férfi szövetségre lép: szuperhősöket játszanak és megmentik a világot. De semmilyen képességgel nem rendelkeznek, így kerti szerszámok, kések, villák és tekegolyók segítségével indulnak harcba. Amazing kapitány a város egyetlen… Több

Rendező: Kinka Usher
Író: Neil Cuthbert
Forgatókönyvíró: Bob Burden
Premier (HU): 2000.09.26.
Hank Azaria
Janeane Garofalo
Paul Reubens

2018.10.15 emiel

Bár nagyon magán viseli a kilencvenes évek stílusjegyeit, ennek ellenére szerintem egy korrekt film az egész. Igaz, hogy a története egy picit elrugaszkodott, de én élveztem.

2016.01.26 ordas

Nem volt rossz végül is, inkább amolyan paródiának mondanám, amely a szuperhős filmeket állítja pellengére. Ráadásul ebben a korszakban még eléggé gagyi szuperhős filmeket készítettek, még ha nem is olyan sokat. Szerintem bőven szórakoztató, főként a karakterek.

Ricky Jay karaktere az egyik jelenetben azt mondta Captain Amazingnek, hogy "Publicista vagyok nem bűvész!". A valóságban Jay egy jól ismert bűvész. Szerző: rbernadett

Janeane Garofalo karakterbeli édesapjának neve Carmine, ami a valós édesapjának is a neve. Szerző: rbernadett

Luis Guzmán egy mexikói étterem tulajdonost alakított volna a filmben, de végül a leforgatott jelenetét kivágták a végső verzióból. Szerző: rbernadett

Danny DeVito egy időben szóba került rendezőként és Shoveller szerepére egyaránt. Szerző: rbernadett

Az Esernyő Akadémia
Angel