Poliziotto Superpiù
Ernest Borgnine
Joanne Dru

David Speed (Terence Hill) átlagos nyomozó, ám egy rendkívüli akció során megváltozik az élete. Egy egykori indián rezervátumban teljesít szolgálatot, amikor a magasban egy rakétára figyel fel. A nukleáris töltetű rakéta sugárzása új, szinte földöntúli képességekkel ruházza fel a zsarut. Dave ezentúl képes a telepátiára, elég egy gondolat, s bármilyen tárgyat képes elmozdítani. Újonnan szerzett tulajdonságai segítségével nem okoz számára nehézséget a legrejtélyesebb bűntény felderítése sem, s ha a helyzet azt kívánja, egy felhőkarcoló tetejéről is leugrik. Míg más a nyakát törné, neki egy haja szála sem görbül meg. De varázserő ide vagy oda, hősünknek van egy gyenge pontja.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország, Olaszország
Premier (HU): 1982.10.28.
Több

2020.08.30 sammy88

Az a fránya piros

Ez is sokunk kedvence, Terence pedig ismét hozza a formáját.

2016.06.18 Thibo84

Terence Hill, amikor Bud Spencer nélkül játszik, kevés filmjéért vagyok oda. Ez az egyik, amelyik kilóg a sorból. Sergio Corbucci megint egy igen szórakoztató filmet adott nekünk, a zenéről meg nem is beszélve.

2018.03.26 szaka123

Gyerekkorom egyik kedvenc vígjátéka. Rengeteget idéztünk belőle. Terence Hill-t egyébként nem igazán bírom, de a film ezt is elbírta. A sztori érdekesnek mondható, jól összerakott film. Jó lenne ilyen "szupererő" mindenkinek, csak a vörös szín ne lenne... :D

2017.08.07 Orosz István

Nos itt Terence Hill szólóba nyomja, de akkor is nagyon jó film lett. Kicsit Superman paródiának érzem, kriptonit vörös szín biztos van valami összefüggés. :D

2019.11.26 Timon

Terence Hill ebben Bud Spencer nélkül is jól helytállt a szerepében.Az volt a legérdekesebb benne,hogy a varázserejének a gyengepontja a végén volt csak igazán annak a vége. A nagy verekedős jelenet pedig hozta a szinte kötelező elemét, amely elmarad... Több

Mikor Terence Hill a villamosszékből kiszabadul és áttörve a falat a vízbe veti magát, a színész helyett egy kötélpályára erősített bábut engedtek le. A közelben lakó idős hölgy ezt látva azt hitte, valaki öngyilkos lett, és hívta a rendőrséget. A forgatás hosszú időre leállt, mire sikerült elmagyarázniuk, mi történt.Szerző: Thibo84

A Szuperzsaru rendezője, Sergio Corbucci forgatott ezen a filmen kívül Terence Hillel és Bud Spencerrel közösen is: az És megint dühbe jövünk illetve a Kincs, ami nincs című vígjátékokat. Szerző: LionelMessi10

A filmben látható hamisított bankjegyek egy dollárosok voltak.Szerző: LionelMessi10

Joanne Dru utolsó filmje volt 1996-ban bekövetkezett halála előtt. Utolsó mondata a filmben: “A legnagyobb szerepem. Micsoda befejezés!“Szerző: LionelMessi10