Nyomás utána (1983)

Nati con la camicia

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2020. 01. 15.

Humor, vicces párbeszédek és jelenetek,nem kevés pofon... Ezekkel tudom röviden jellemezni Bud Spencer és Terence Hill eme remek filmjét.Igazából ez is megunhatatlan.A vége volt a legérdekesebb. 10/10

Orosz István   2017. 08. 07.

Én imádom a Bud Spencer és Terence Hill filmeket, nagyon szegény ember lehet lekileg aki nem. Ez az egyik kedvenc filmem közülük. Már 100x láttam de nekem mégis mindig megunhatatlan.

Deku   2017. 07. 10.

Amennyire csak lehet ez annyira humortalan. Fel nem tudom fogni, hogy mi az ami ennyire tetszik az embereknek benne. A történet egyiknél se nagy szám és a humora silány.

Norbert93   2019. 04. 14.

Ez is hatalmas film a párostól, mint minden közös filmjük, de van ettől sokkal jobb is.

sabnock666   2019. 08. 30.

Ismét itt vannak.Engem nem zavar,hogy a történet nem Oscar-díjas,de a film egésze bájos,és megmosolyogtató. Jó nézni ezt a két színészt,és a szinkronhangok is zseniálisak!

Enzo Barboni rendező 4. alkalommal dolgozott együtt az olasz sztárpárossal, akiknek ez volt a 14. közös filmjük.

(LionelMessi10)

A filmet angol nyelven forgatták és Bud Spencernek és Terence Hillnek is olasz az anyanyelve, ezért az olasz kiadásban Pino Locchi és Glauco Onorato adták a hangjukat.

(Laca//Ho/rr/oR//)

Volt egy hajós jelenet ahol verekedtek, azt tényleg egy hajón vették fel, ráadásul a forgatás idején a hajó tömve volt utasokkal.

(Laca//Ho/rr/oR//)