Különben dühbe jövünk (1974)

...altrimenti ci arrabbiamo!

Deku   2017. 07. 10.

Rémesen rossz film, leginkább az összes Bud Spencer film. Bár itt magyarok körében a legtöbben imádják valahogy az én ízlésemnek nem jön be ez a fajta selejtes humorizálás.

Orosz István   2017. 08. 07.

Eddig, és valószínűleg soha nem tudok betelni a filmjeivel, vagy ráunni. Vicces humoros, nem káromkodnak benne, így gyerekek is egyaránt nézhetik.

HETEDIK   2018. 11. 25.

A legjobb Hill és Spencer film a vizilovas és jobb-bal kezes kaland mellett, olyan poénokkal amin a mai napig sírva röhög az ember. Nekem a tánc és kocsma jelenetek tetszenek a legjobban.

Thibo84   2019. 04. 29.

Számomra egy szerethető és vicces film jópofa karakterekkel. Kivéve a bűnbanda főnökét, mert az inkább szánalmas, mint veszélyes karakter. De ettől eltekintve minden percét élvezem a filmnek.

Norbi   2018. 07. 27.

Egy teljesen agynélküli film. Csak szórakozni , és nevetni kell rajta, minta kisgyerekeknek írták volna (a verekedést leszámítva). Aki csak kikapcsolódni akár az nézze meg, mert másoknak csak idegesítő semmitmondó filmet nyújtana.

Az a szerelőműhely, amely Ben tulajdonát képezi a Manzanares partján található, közel az Atletico Madrid stadionjához.

(Mavil)

A legtöbb jelenetet Madridban vették fel.

(Mavil)

A Különben dühbe jövünk Golden Screen-díjat nyert 1975-ben.