Különben dühbe jövünk (1974)

...altrimenti ci arrabbiamo!

Deku   2017. 07. 10.

Rémesen rossz film, leginkább az összes Bud Spencer film. Bár itt magyarok körében a legtöbben imádják valahogy az én ízlésemnek nem jön be ez a fajta selejtes humorizálás.

Orosz István   2017. 08. 07.

Eddig, és valószínűleg soha nem tudok betelni a filmjeivel, vagy ráunni. Vicces humoros, nem káromkodnak benne, így gyerekek is egyaránt nézhetik.

HETEDIK   2018. 11. 25.

A legjobb Hill és Spencer film a vizilovas és jobb-bal kezes kaland mellett, olyan poénokkal amin a mai napig sírva röhög az ember. Nekem a tánc és kocsma jelenetek tetszenek a legjobban.

Norbi   2018. 07. 27.

Egy teljesen agynélküli film. Csak szórakozni , és nevetni kell rajta, minta kisgyerekeknek írták volna (a verekedést leszámítva). Aki csak kikapcsolódni akár az nézze meg, mert másoknak csak idegesítő semmitmondó filmet nyújtana.

Thibo84   2019. 04. 29.

Számomra egy szerethető és vicces film jópofa karakterekkel. Kivéve a bűnbanda főnökét, mert az inkább szánalmas, mint veszélyes karakter. De ettől eltekintve minden percét élvezem a filmnek.

Az a szerelőműhely, amely Ben tulajdonát képezi a Manzanares partján található, közel az Atletico Madrid stadionjához.

(Mavil)

A legtöbb jelenetet Madridban vették fel.

(Mavil)

A Különben dühbe jövünk Golden Screen-díjat nyert 1975-ben.