Különben dühbe jövünk (1974)

...altrimenti ci arrabbiamo!

sammy88   2020. 08. 30.

Élvonalban

Nem tudok mit hozzáfűzni, örök klasszikus ez is!

Deku   2017. 07. 10.

Rémesen rossz film, leginkább az összes Bud Spencer film. Bár itt magyarok körében a legtöbben imádják valahogy az én ízlésemnek nem jön be ez a fajta selejtes humorizálás.

Orosz István   2017. 08. 07.

Eddig, és valószínűleg soha nem tudok betelni a filmjeivel, vagy ráunni. Vicces humoros, nem káromkodnak benne, így gyerekek is egyaránt nézhetik.

Thibo84   2019. 04. 29.

Számomra egy szerethető és vicces film jópofa karakterekkel. Kivéve a bűnbanda főnökét, mert az inkább szánalmas, mint veszélyes karakter. De ettől eltekintve minden percét élvezem a filmnek.

HETEDIK   2018. 11. 25.

A legjobb Hill és Spencer film a vizilovas és jobb-bal kezes kaland mellett, olyan poénokkal amin a mai napig sírva röhög az ember. Nekem a tánc és kocsma jelenetek tetszenek a legjobban.

Sabnock Sanatory   2019. 03. 25.

Gyerekként persze imádtam, ma inkább csak mosolygok a vér és sérülés nélküli bunyókon. Persze a fogak elég rendesen hullanak. Nincs csúnya beszéd és káromkodás, mindenkinek ajánlott.

Norbi   2018. 07. 27.

Egy teljesen agynélküli film. Csak szórakozni , és nevetni kell rajta, minta kisgyerekeknek írták volna (a verekedést leszámítva). Aki csak kikapcsolódni akár az nézze meg, mert másoknak csak idegesítő semmitmondó filmet nyújtana.

Az a szerelőműhely, amely Ben tulajdonát képezi a Manzanares partján található, közel az Atletico Madrid stadionjához.

(Mavil)

A legtöbb jelenetet Madridban vették fel.

(Mavil)

A Különben dühbe jövünk Golden Screen-díjat nyert 1975-ben.

(Mavil)

2004. október 26-án DVD-n is kiadták.

(Mavil)

Összesen két szinkronváltozat készült hozzá, az első 1982-ben, majd 2000-ben.

(Mavil)

Bud Spencer és Terence első olyan filmje, melyet hazánk mozijaiban is vetítettek.

(Mavil)

Ez volt az egyetlen alkalom, hogy Marcello Fondato rendező együtt dolgozott a párossal. Külön-külön később is rendezett nekik.

(Mavil)

Ez volt az első alkalom, hogy Marcello Fondato rendező együtt dolgozott a párossal.