Nincs kettő négy nélkül (1984)

Non c'è due senza quattro

sammy88   2020. 08. 30.

Kiváló... kedves Coimbrák

Ahhoz képest, hogy 80-as évek beli film tök jól megoldották a kettős szerepek megjelenítését. A szövegek ebben is zseniálisak, nincs is mit túlragozni.

dulkap   2017. 10. 18.

Számomra ez egyik legjobb film a párostól, amiben a szenzációs humor mellé egy kis színészetet is csempésztek a fiúk (főleg a végén a farmon játszódó jelenetekben). Szinte mindig megnézem ha a tv adja és nagyon akkor is ha épp nincs a tv-ben, de kedvem van hozzá.

Deku   2017. 07. 10.

Szerintem teljesen felesleges volt ezeket a filmeket létrehozni. Hazájában nem volt olyan közkedvelt mint nálunk. Meg kell hagyni velük értek egyet és értetlenül állok az előtt a kérdés előtt, hogy mi lehet olyan vicces benne.

Orosz István   2017. 08. 07.

Gyerekkoromban mennyi jó pillanatot okoztak ezek a filmek. Be volt karikázva a tv újságban az időpont, hogy véletlenül se maradjunk le róla. Remélem a mostani generáció is, megismeri majd.

HETEDIK   2018. 11. 25.

Az utolsó minőségi filmjük Hill-el, sajnos ezután már mindekettőjük karrierje erős lejtmenetbe ment át. Ez azonban a sokadik örök klasszikus az olasz Stan és Pan-tól.

Sabnock Sanatory   2019. 03. 25.

Bud Spencer esetlensége aranyos, üde színfolt a filmben. Nem ez kettőjük legjobb filmje, de egy nyugodt vasárnapon meg lehet éppen nézni. Itt is csattanak a pofonok és persze egy csúnya szó sincs a filmben. Manapság már ez is nagy szó.

Norbi   2018. 07. 29.

A Terenc Hill és Bud Spencer páros véleményem szerint egyik legjobbra sikerült filmje. A főszereplők vagányak mint mindig, a plusz két karaktertől bedől a ház is a röhögéstől.

A filmben a két főszereplő 1-1 millió dollárért vállalta el a Coimbra fivérek helyettesítését, ugyanennyit kapott Bud Spencer és Terence Hill is a főszerep eljátszásáért.

(LionelMessi10)

Eredetileg terveztek egy Piedone filmet forgatni Bud Spencerrel Rio-ban, de a Piedone Egyiptomban alacsony bevétele miatt ezt elvetették. Később Terence Hillel közösen leforgatott rioi filmje lett a Nincs kettő négy nélkül.

(LionelMessi10)

A filmben mind Bud Spencer-nek, mind Terence Hill-nek van 1-1 ikertestvére, így a két színésznek kettős szerepet kellett eljàtszania.

Dary Reis Brazília-szerte ismert színész is szerepet kapott a filmben.

A forgatàsi munkàlatok Brazíliàban zajlottak.

Ez volt az utolsó alkalom, hogy Enzo Barloni volt a rendezője egy olyan filmnek, melyben a két színészlegenda együtt jàtszott.

A Bud Spencer és Terence Hill pàros 15. közös filmje.

A filmet Rio de Janeiro-ban vették fel.

A Coimbra testvérek fehér autója egy 1962-es Rolls-Royce Silver Cloud II.