Nagy durranás

Nagy durranás

Hot Shots!
rainman

Amerikának ismét szüksége van a hőseire! Topper Harley (Charlie Sheen) a nagymenő repülőpilóta visszatér a hadsereghez, hogy a legjobbakkal repüljön, és meghódítsa a női szíveket. A Top Gun című film fergetes paródiájában egy perc nem sok, annyi sem telik el nevetés… Több

Premier (HU): 1991.11.29. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.08.08 Timon

Régi vígjátékok között is egy lazább, kellemesebb felüdülés volt ez. Akkora poénok vannak benne, sőt szinte minden egyes tíz percét úgy telerakosgattál humorral, hogy az egy picit le is zsibbasztott. Annál a résznél pedig, ahol meghívott mindenkit a ... Több

Agyzsibbasztó,eszméletlenül űbergagyi semmi!Viccesnek kellett volna lennie,de hol volt itt a humor,ami ha nem minőségi,akkor rossz,na itt pont ez a helyzet!

2017.10.14 Deku

Elcsépelt és nagyon alantas humorral volt megáldva pedig Charlie Sheen oltári. Hatalmas nagy csalódást okozott ez a film, voltak elvárásaim is persze de ezt nem ütötte meg. Lehet, hogy pont emiatt bukott meg nálam ez a film. A történet nagyon lapos lett akárcsak a karakterek.

2017.03.28 rainman

Fárasztó, de mégis szórakoztató, klasszikus vígjáték! Az élmény nagyobb, ha ismerjük a kiparodizált filmeket! Sok év elteltével, és jó néhány megtekintés után is mosolyt tud csalni az arcomra!

2022.07.07 stewie_griffin_2005

Tudtam rajta párszor nevetni, de később fárasztó lett (az ilyen poénok egy idő után azok), és története meg nem nagyon van. Nekem így 6/10.

26 millió dollárból készült és 176,3 millió dollár bevételt produkált. Szerző: LionelMessi10

1991-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A jelenetben, ahol Valeria Golino a saját szájába pattint egy olívabogyót a köldökéből trükk nélkül vették fel.Szerző: ZeroHero

A kamu indián nyelven, amit a filmben beszélnek, a "csavart labdát" úgy mondják, "Hershiser". Ez utalás Orel Hershiserre.Szerző: kázsé

(2017. 11. 19.)
Ha nem most néztem volna meg a Top Gunt, valószínűleg nem jut eszembe újfent megtekinteni ijfabb éveim kedvencét, de nem bántam meg, istenien szórakoztam rajta. Időnként érdemes újra nézni, még ma sem okoz csalódást ez a remek vígjáték.

8/10 Több