Nagy durranás (1991)

Hot Shots!

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Agyzsibbasztó,eszméletlenül űbergagyi semmi!Viccesnek kellett volna lennie,de hol volt itt a humor,ami ha nem minőségi,akkor rossz,na itt pont ez a helyzet!

Deku   2017. 10. 14.

Elcsépelt és nagyon alantas humorral volt megáldva pedig Charlie Sheen oltári. Hatalmas nagy csalódást okozott ez a film, voltak elvárásaim is persze de ezt nem ütötte meg. Lehet, hogy pont emiatt bukott meg nálam ez a film. A történet nagyon lapos lett akárcsak a karakterek.

harnas1207   2018. 11. 21.

Fárasztó, gagyi, közönséges, gyerekes de mégis többet nevethet rajta az ember mint az elmúlt 3 év összes mozis vígjátékán.

rainman   2017. 03. 28.

Fárasztó, de mégis szórakoztató, klasszikus vígjáték! Az élmény nagyobb, ha ismerjük a kiparodizált filmeket! Sok év elteltével, és jó néhány megtekintés után is mosolyt tud csalni az arcomra!

D. Wolfe   2016. 04. 17.

Igazi paródia, mesteri alkotás, amit tényleg végig lehet röhögni. Lloyd Bridges minden egyes megnyilvánulása aranyat ér, de rajta kívül is folyamatosan jönnek a poénok , tényleg megállás nélkül nevettem rajta, pedig már rengetegszer láttam, de képtelenség megunni.

Di Canio   2019. 05. 31.

Akkoriban ez a film nagyon jó szórakozás volt, még most is az ha megnézi az ember, nem lehet megunni.

Mr. Z   2015. 06. 07.

Ritka jó paródia. Talán túl erőltetettnek tűnhet de szerintem pont ezt az ábrázolást akarták elérni hisz a paródiák lényege, hogy valamit erősen kifigurázzanak. Itt ez jól megtörténik és imádtam Charlie Sheen alakítását :)

26 millió dollárból készült és 176,3 millió dollár bevételt produkált.

(LionelMessi10)

1991-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.

A jelenetben, ahol Valeria Golino a saját szájába pattint egy olívabogyót a köldökéből trükk nélkül vették fel.

(ZeroHero)

A kamu indián nyelven, amit a filmben beszélnek, a "csavart labdát" úgy mondják, "Hershiser". Ez utalás Orel Hershiserre.

(kázsé)

Topper Harley motorbiciklije egy Harley Topper.

(kázsé)