Jozzsef   2015. 11. 22.

Tőlem valamiért mindig is távol állnak a magyar filmek.Szerintem nem tudnak olyan jó poénokat összehozni.Ez a film is elég gyenge lett.A szereplők annyit bénáztak,hogy már rendesen idegesített.

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Kapitány Iván akcióvígjátékának központjában a szórakoztatás áll. Minden elemében ki akarja kapcsolni a néző agyát és hatni a humorérzékére. Többé kevésbé sikerül is neki, viszont ez önmagában nem elég ahhoz, hogy egyértelműen jó filmről beszéljünk.

dulkap   2015. 08. 12.

Én szeretem ezt a filmet. Bármikor megtudom nézni. Egy könnyed kis baromság az egész. Egy-két idézhető résszel is. Bár Fenyő Iván szerintem egy tehetségtelen ripacs.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

Jópofa film, ismerős figurák, ütős poénok. Csak az a szomorú, hogy két színészt is hiányolnunk kell már a szereplők közül :(

Petya1995   2015. 08. 15.

ez egy igazi ,tipikus magyar vígjáték film. Nagyon jó a szereplő gárda. humoros végig .Gesztesi Károly jól hozza a szerepét mint ahogy Fenyő Iván is .nagyon jó magyar film .