Kútfejek

Tamás, az életunt reklámguru a sors fintora folytán túszul esik egy benzinkútrablásnál. Fogolytársainál már csak az őket sakkban tartó bűnözők a lököttebbek, így aztán sosem lehet tudni, hogy épp kinél van a fegyver és hogy mikor sül el. A díszes társaságban szinte senki sem az, akinek mondja magát, miközben a háttérből néha bezavar a focivébé és feltűnik egy titokzatos dolgokkal teli konténer is. A végén ráadásul még az amerikai elnök is a képbe kerül.

Rendező: Kapitány Iván
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2006.02.16.

2016.04.29 Cordelia Bennett

Jópofa film, ismerős figurák, ütős poénok. Csak az a szomorú, hogy két színészt is hiányolnunk kell már a szereplők közül :(

2015.08.20 Filmzabáló

Kapitány Iván akcióvígjátékának központjában a szórakoztatás áll. Minden elemében ki akarja kapcsolni a néző agyát és hatni a humorérzékére. Többé kevésbé sikerül is neki, viszont ez önmagában nem elég ahhoz, hogy egyértelműen jó filmről beszéljünk.

2015.11.22 Jozzsef

Tőlem valamiért mindig is távol állnak a magyar filmek.Szerintem nem tudnak olyan jó poénokat összehozni.Ez a film is elég gyenge lett.A szereplők annyit bénáztak,hogy már rendesen idegesített.

2015.08.12 dulkap

Én szeretem ezt a filmet. Bármikor megtudom nézni. Egy könnyed kis baromság az egész. Egy-két idézhető résszel is. Bár Fenyő Iván szerintem egy tehetségtelen ripacs.

2015.08.15 Petya1995

ez egy igazi ,tipikus magyar vígjáték film. Nagyon jó a szereplő gárda. humoros végig .Gesztesi Károly jól hozza a szerepét mint ahogy Fenyő Iván is .nagyon jó magyar film .