Kegyenc fegyenc (2007)

Big Stan

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Tipikus humorú Rob Schneider film. Nagyon jókat nevettem ahogy a kisstílű csalóka próbálja megedzeni magát a börtönreXD De végül csak sikerül túlélnie a börtönt.

dailyfilmsan   2019. 03. 15.

A nagy Stan egy elsőre szórakoztató börtönvígjáték, aztán egyre furább és idétlenebb lesz. Sztereotípiákra épít és olyan szereplőket mutat be, akik nem is jutnának a börtön közelébe még akkor sem, ha akarnának. Szerintem kicsinyes egy kicsit, viszont... több»

Norbi   2018. 07. 09.

Nagyon jól eltalált film. Egyszerű mint a bot, legalábbis a cselekménye, tipikus karakterekkel, viszont kellő poénbombákkal és jó színészekkel elkerülték a csalódást. Egyszeri filmként tökéletes.

VFTS   2016. 08. 05.

Jó alap ötlet, amit jól meg is csináltak. Vannak benne nagyon pihent dolgok. Rob Schneider remek választás volt a főszerepre.

NFG   2018. 03. 29.

Számomra ez lett Rob Schneider legnormálisabb filmje! Habár itt is több a humor az átlagnál! Persze maradandó élményt szerintem nem tud nyújtani, azért érdemes lehet megnézni!

pindurcat   2015. 06. 13.

Egy abszolút átlagos, egyszernézős vígjáték. Jó a sztori, a színészek hozzák a tőlük elvártat, nem tudok negatívumként semmit felhozni, mégis hiányzott belőle valami, valami plussz.

era93   2015. 06. 04.

Erős megfogalmazás, hogy akinek minden mindegy az nézze meg. Ez igazából ízlés kérdése kinek mi tetszik. Nekem tetszett és jó poénok voltak azért benne. Nem ez a kedvenc filmem tőle ezt aláírom de nem is egy brutális förmedvény az emberiség ellen.

Olivia Munn debütáló filmje.

Rob Schneider összeesett a forgatáson uralkodó magas hőmérséklet következtében kapott hőgutától és ételmérgezéstől.

A börtönjeleneteket egy zárt, női börtönben forgatták Stocktonban.

, aki az egyik őrt alakítja, valójában Rob Schneider sógora, Pilar Schneider, aki a Kormányzótanács egyik tagja pedig Rob Schneider édesanyja.