Kegyenc fegyenc

Big Stan

2019.07.28 Ms. Akárki

Tipikus humorú Rob Schneider film. Nagyon jókat nevettem ahogy a kisstílű csalóka próbálja megedzeni magát a börtönreXD De végül csak sikerül túlélnie a börtönt.

2019.03.15 dailyfilmsan

A nagy Stan egy elsőre szórakoztató börtönvígjáték, aztán egyre furább és idétlenebb lesz. Sztereotípiákra épít és olyan szereplőket mutat be, akik nem is jutnának a börtön közelébe még akkor sem, ha akarnának. Szerintem kicsinyes egy kicsit, viszont... Több

2018.07.09 Norbi

Nagyon jól eltalált film. Egyszerű mint a bot, legalábbis a cselekménye, tipikus karakterekkel, viszont kellő poénbombákkal és jó színészekkel elkerülték a csalódást. Egyszeri filmként tökéletes.

2016.08.05 VFTS

Jó alap ötlet, amit jól meg is csináltak. Vannak benne nagyon pihent dolgok. Rob Schneider remek választás volt a főszerepre.

2018.03.29 NFG

Számomra ez lett Rob Schneider legnormálisabb filmje! Habár itt is több a humor az átlagnál! Persze maradandó élményt szerintem nem tud nyújtani, azért érdemes lehet megnézni!

2015.06.13 pindurcat

Egy abszolút átlagos, egyszernézős vígjáték. Jó a sztori, a színészek hozzák a tőlük elvártat, nem tudok negatívumként semmit felhozni, mégis hiányzott belőle valami, valami plussz.

2015.06.04 era93

Erős megfogalmazás, hogy akinek minden mindegy az nézze meg. Ez igazából ízlés kérdése kinek mi tetszik. Nekem tetszett és jó poénok voltak azért benne. Nem ez a kedvenc filmem tőle ezt aláírom de nem is egy brutális förmedvény az emberiség ellen.

2015.02.04 Ervinke86

Rob Schneider egyszerűen NEM vicces, nem humoros, erőltetett és néha undorító is, most ez utóbbi kimaradt, szóval akinek minden mindegy nézze meg, de egyébként nem ajánlom.