Holdjárók

Holdjárók

Moonwalkers

Egy CIA ügynök és egy rockzenei menedzser összefog, hogy segítsen Stanley Kubricknak a holdra szállás tényének meghamisításában.

(erare)

Forgatókönyvíró: Antoine Bardou-Jacquet
Ország: Franciaország, Belgium
Premier: 2015.03.14.
Ron Perlman

2016.07.22 Holló

Kifejezetten szórakoztatónak találtam ezt a '60-as éveket megidéző, fanyar humorral megáldott, kicsit göcsörtös történetet elmesélő movie-t. Szerintem azon filmek közé emeli majd az utókor, mely valamiért kultikusnak számít és újat teremtett.

2015.11.20 ZsoltSon

A fekete komédiát és túlzott drogfogyasztást tudnám kiemelni a filmmel kapcsolatban. E kettő közül mégha az első lett volna ütősebb, akkor azt mondanám, hogy ez egy remek kis film, de mivel nem így van, mivel a humora sem tudja feledtetni velem a stáb amatőrségét, ezért maradjanak a kábszerek.

A film összbevétele 92 365 dollár volt (imdb.com).

(2016. 06. 15.)
Villámkritikák: Lánytesók / Sisters (2015), Moonwalkers (2015)
Az agyahagyott alapszituációból természetesen agyahagyott történet kerekedik ki, ám nem pont olyan módon, mint ahogyan arra számítani lehetett. A kifejezetten jó színvonalú színészi játék mellett (Robert Sheehant az isten is beszívott Kubrick-utánzatnak teremtette, de Rupert Grint is ki tud lépni Ron Weasley árnyékából) üdítő színfoltot képez még a... Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 01. 04.)
Moonwalkers (2015)
"Röviden: Rupert Grint-et ugye, tökösként ismertük meg a Harry Potter sorozatban és nekem ő volt a gyerekszínészek közül a leggyengébb láncszem. " Több