Vaskabátok

Hot Fuzz
Diesel
Jim Broadbent
Simon Pegg

Nicholas Angel egyszerűen túl jó rendőr, ezért felettesei Londonból egy isten háta mögötti faluba helyezik át. Az unalmas, eseménytelen helyen még a bűnözők is lusták. Ennek tetejébe egy teszetosza partnert kap maga mellé, Dannyt, aki nagy rajongója a hollywoodi akciófilmeknek. Amikor… Több

Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier (HU): 2007.06.21.

2023.11.15 Gamehun638

Ismét egy jó film a páros szereplésével. Talán a Cornetto trilógia második része.

2018.12.04 mamiéstöti2

Inkább vígjátéknak mondanám, mint akciónak, de azért az is van benne. Igazi nevettetős esti kikapcsolódáshoz teljesen megfelelő.

2020.11.17 dailyfilmsan

Nagyon vicces és szarkasztikus az egész film. Átitatja a fekete humor. Nekem nagyon bejött. Az a legdurvább, hogy ez a rengeteg ökörség mind halál komoly átéléssel kerül elénk, a néző elé. Egy igazán jó vígjáték azoknak, akik szeretik a krimiket is.

2017.10.07 indingo

Olyan jellegtelen az egész film. Megnézi az ember, ha már belekezdett, van egy kerek története, de valahogy nem maradandó. Vagy legalább is nálam egy nap után elfelejti az ember.

2018.06.06 Diesel

Már az elején mosolyogtam. Szerintem kimondottan jó volt ez a rendőrös sztori vonal. A vidéki rendőrfőnök és a kollégák bemutatása is már poénos volt. Lényegében az egész egy nagy vicc volt jó értelemben. Voltak benne unalmasabb és lassabb jelenetek ... Több

Akárhányszor elhangzik a filmben a "jobbik rossz" kifejezés, mindig megismétlik. Szerző: Diesel

Nick Frost annyira szerette a Winchester puskáját a forgatás alatt, hogy "Emma"-nak nevezte.Szerző: Diesel

Simon Pegg Mossberg típusú sörétes puskáját "Sarah"-nak nevezte.Szerző: Diesel

A film legelején hallható "sziréna" hangot legalább 27 különböző sziréna hangjából keverték össze, beleértve a sípot és a harangot is.Szerző: Diesel