80% 652 szavazat
Vélemények

Vaskabátok

Hot Fuzz

 Több
Filmadatlap
49
Vélemények (49)
26
Szereplők (26)
47
Képek (47)
2
Videók (2)
17
Érdekességek (17)
Díjak
Filmkritika
17
Cikkek (17)
2
Fórum (2)

Vélemények (49)

Írj véleményt
 
2025.11.08 SaSa

legújabb vélemény

Gigantikus csalódás

Amikor elkezdtem nézni, az első 5 perc (amikor közlik Angellel, hogy mennie kell), nagyon ígéretes volt. Jó felütés, jó színészek, jó légkör. Félre is tettem azonnal, hogy majd a fiammal megnézzük - remélve, hogy szórakoztató lesz. Na, az első 5 perc... Több

0
 

A híres vagy hírhedt Cornetto-trilógia középső epizódja. Az első a zombikról, ez pedig egy unalmas(nak tűnő) angol kisvárosról és balfácán, megkopott, vaskalapos rendőrségéről szól. Igazi angol humor, amit nem mindenki kedvel. Én magam nagyon.

1
 
2018.12.04 mamiéstöti2

Inkább vígjátéknak mondanám, mint akciónak, de azért az is van benne. Igazi nevettetős esti kikapcsolódáshoz teljesen megfelelő.

0
 
2017.10.07 indingo

Olyan jellegtelen az egész film. Megnézi az ember, ha már belekezdett, van egy kerek története, de valahogy nem maradandó. Vagy legalább is nálam egy nap után elfelejti az ember.

0
 
2025.08.03 Leslie77

Edgar Wright rendezésében egyedien ötvözi az akcióvígjátékot és a brit abszurd humort, miközben egy túlzottan lelkiismeretes rendőr (Simon Pegg) kisvárosi áthelyezése nyomán groteszk bűntények sorozatába csöppen. A film stílusa friss, gyors vágásokka... Több

0
 
2020.11.17 dailyfilmsan

Nagyon vicces és szarkasztikus az egész film. Átitatja a fekete humor. Nekem nagyon bejött. Az a legdurvább, hogy ez a rengeteg ökörség mind halál komoly átéléssel kerül elénk, a néző elé. Egy igazán jó vígjáték azoknak, akik szeretik a krimiket is.

1
 
2018.06.06 Diesel

Már az elején mosolyogtam. Szerintem kimondottan jó volt ez a rendőrös sztori vonal. A vidéki rendőrfőnök és a kollégák bemutatása is már poénos volt. Lényegében az egész egy nagy vicc volt jó értelemben. Voltak benne unalmasabb és lassabb jelenetek ... Több

1
 
2021.05.19 Dorkateo

Angol humor

Értem én, hogy mit akartak az angolok. Nagyon igyekeztek is becsempészni az amerikai zsarufilmek hangulatát egy angol kisvárosba. Nyomokban sikerült...

0
 
2019.06.18 Fekete Gandalf

Szeretem az angol humort, de ilyen vontatott, unalmas és véletlenül sem vicces zsaruvígjátékot még nem láttam. Nagy kínnal végig szenvedtem, de csak mert az adott időszakban más filmem nem volt a tárhelyemen.

0
 
2022.06.03 BRANTON

Edgar Wright legjobbja

Mikor először láttam ezt a filmet, bennem volt az a ritkán érezhető érzés, hogy végre egy film ami leköt, megnevettet és izgalomban tart. Azóta számtalanszor láttam, s még fogom is, mert megunhatatlan. Tökéletes kifigurázása a rendőrfilmek jellegzete... Több

0
 
2015.06.10 Dodi

Nem rossz film, de vígjátéknak elég gyenge. 2 jelenet ha volt összesen, amin nevetni tudtam. Nem vagyunk egyformák, elfogadom, hogy ez humoros, de nekem nem jön be ez a fajta humor.

1
 
2018.12.07 harnas1207

Egyszerűen csak szenvedek az angol humoron, olyan mintha minden vicces jelenetet a végén direkt lerombolnának. A Haláli hullák hajnalához tudom hasonlítani ezt a vígjátékot.

0
 
2020.03.09 elekm90

Véleményem szerint kiváló Edgar Wright humora, viszont meg tudom érteni, hogy sokaknak nem fog tetszeni a film (hasonlóan a Haláli hullák hajnalához és a Világvégéhez). A Simon Pegg - Nick Frost páros mint mindig itt is remek, az egésznek van egy semmihez sem fogható, sajátosan beteg hangulata. 9/10

0
 
2023.11.15 Gamehun638

Ismét egy jó film a páros szereplésével. Talán a Cornetto trilógia második része.

0