Vaskabátok

Hot Fuzz

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2015.05.13 Szeky

A Vaskabátok nagyon jól parodizálja az akciófilmeket, a tipikus zsarufilmeket, sőt talán saját magát is. Simon Pegg és Nick Frost párosa nagyon jól működik együtt. Pörgős, vicces és meglehetősen véres film. Nagyon szórakoztató és mindvégig leköti a néző figyelmét. Még ilyet!

2016.10.16 kernernoemi

Átlagos szórakozást nyújtó film, kellemes, könnyed, jó kikapcsolódás, de maradandó élményt nem nyújtott a sok klisé miatt. A befejezése nekem összecsapottnak tűnt, vártam még valamit...

2015.07.29 Pillcsi

Kiváló paródia és a két fő páros is nagyon jól működik együtt ahogy egymásnak felé csapkodják a poénokat az kimondottan tetszik.Többször is megnéztem már és mindig jókat nevettem!

2015.10.20 J.Fatime

Jó értékeléseket olvastam róla ezért nagy reményekkel kezdtem el nézni a filmet. Sajnos a történet előrehaladtával egyre kevésbé lelkesített a film. Nem tudta hozni végig az a humort ami élvezhető lett volna,kb a film felénél elfogytak a poénok és maradt egy nagy káosz.

2015.12.29 kocoska20

A poénok katasztrofálisak, az akciójelenetek szánalmasak, nagyon gyenge erőlködés az egész film. Végig sem bírtam nézni, kész időpazarlás, semmi pluszt nem ad.

2017.01.08 vesztingerkitti

Gagyi és erőltetett próbálkozás, színvonal alatti színészi játék és dramaturgia. Nincsenek olyan karakterek amik megfognának vagy maradandó élményt nyújtanának. A történetre ugyanez igaz sajnos...

2017.01.08 des.tiny59

Simon Pegg és Nick Frost párosa itt is tarolt mindent. Nem vártam ekkora robbanást a filmtől épp ezért volt akkora sikere nálam. A film annak ellenére, hogy milyen a hangulatvétele szerintem fantasztikusan tükrözi azt és briliáns módon veszi rá a néz... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Van olyan jó mint a Haláli hullák hajnala. Simon, Nick és Edgar egy újabb fergeteges kalandban. Óriási!

2015.05.30 zoll-e89

Itt is csak azt mondhatom el mint a Haláli Hullák Hajnalánál, hogy a két főszereplő viszi a pálmát. Zseniálisan előadott kis vígjátékot kapunk angol módra. Többet nem is kell róla elmondani.

2017.10.24 Lester69

Minden idők egyik legjobb akció vígjátéka. A brit humor egyik kimagasló alkotása. Rengetegszer láttam, de még ma is képes megnevettetni. A sztori is jól fel van építve , krimiként is megállja a helyét. A záró akció jelenet pedig felülmúlhatatlan. "Fasiszta !- Hárpia !"

2015.11.26 Niki88

Jók ezek a zsarus filmek,szeretem ezt a kategóriát. Néha kicsit már idegesítő volt,hogy úgy akartak poénosak lenni ezek a zsaruk,hogy minél bénább helyzetbe keverednek,jó vicces volt,csak nem hinném,hogy tényleg ennyire ügyetlenek a kiképzett zsaruk!

2016.02.20 The queen

Annyira nem volt jó, mint vártam. Az angol humor kedvelőinek nagy kedvence lehet. Én viszont az akciójeleneteket is gyengének találtam. Bár azért helyenként lehet nevetni a filmen.

2020.09.04 freeman

Király film.