
Vélemények (49)
A rendező munkái közül nekem ez tetszett a legjobban ( eddig), a színészeket egyébként is bírom, én nagyon jól szórakoztam rajta és biztosan előkerül még máskor is.
Igazán meghökkentő rendezés, ez a nem szokványos krimi/thriller. A film első felében a néző várja a szokásos megoldást (ki a gyilkos?), de hogy nem azt kapja, az biztos. Mi ez a kicsit angolos humorral átszőtt rejtély, egy paródia? (a besorolás szeri... Több
Az előttem szólókra hagyatkozva ültem le, hogy megnézzem eme szórakoztatónak minősített alkotást. Így utólag, megbántam, hogy rászántam az időt erre az angol viccelődéssel tele tűzdelt mozgóképnek. Engem nem fogott meg. Bár a történek vége felé kezde... Több
Nagy csalódás volt számomra ez a film.Vannak benne utalások a haláli hullák hajnalára (Kell valami a boltból? Cornetto.+a kerítések átugrása) de ez sem menti meg a rossztól. A gyors vágások ellenére majdnem elaludtam a Vaskabátokon...
Nem olyan rég láttam a filmet, de hát szerintem ez csak közepes. Tetszett, mert azért nevettem rajta, voltak jó poénok, de néha már fárasztott és idegesített...Egy kicsit sokkk ez a film.
Maga a történet nem lenne nagy szám - ha nem tudnánk,hogy az alkotók célja volt lemásolni a krimi nagyasszonyának stílusát, és ennek köszönhető - megoldás is arra, hogy hogy van a gyanúsítottnak állandóan alibije. A filmes utalások pazarak, nagyon ... Több
Hasonló filmek
Egyszerűen fájdalmas ez a film. Mesterien mutatta be az összes lehetséges sablont ami a zsánerére jellemző, olyan jó viccet csinálva az egészből, hogy az embernek megfájdul a hasa a végére a röhögéstől. A nyomozós szál felvonultatja az összes lehetsé... Több
Egész jó film, kellemes kikapcsolódás, jók a poénok és a jelenetek, nagyszerűek a karakterek, jó a rendezés és a történet sem utolsó, végig lekötötte a figyelmemet, egy percét sem untam! :-)
Az akciófilmek kiváló paródiája, egy kellemes szórakozást nyújtó film. Simon Pegg és Nick Frost párosa nagyon jól működik, és persze a többi színész játéka sem elhanyagolható. Könnyed, pörgős, morbid de ugyanakkor vicces. Aki szereti a brit fekete h... Több
Nagyon elborult egy film, ami sikeresen figurázza ki az akciófilmes kliséket, de mégsem bántóan. Érdekes humora van, ami nem mindenkinek nyerheti el a tetszését, de aki rá tud hangolódni, annak nagyon különös élményben lesz része.
Ez a film hatalmas! Szerintem kiváló benne minden, semmire se lehet panasz! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan hozzák a rájuk írt szerepet. Többször nézhető.