HETEDIK   2019. 05. 26.

Nielsen felejthető darabjai közé tartozik, annyira túl van erőltetve az egész hogy szinte egyáltalán nem vicces, inkább sokszor csak szánalmas. Meglátszik hogy nem Zucker-ék követték el...

indingo   2017. 10. 07.

Hihetetlen, hogy Leslie Nielsen, ezekkel a bugyuta - de bevallom én is kedvelem - filmekkel ekkora karriert tudott befutni. Szürreálisan humoros film, egy közepes történettel.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Amikor nem vágyik semmi komolyra az ember, akkor kell Leslie Nilsen. Könnyed, gondolkodásmentes kedvelhető humor. csak ajánlani tudom a filmet.

kisssjanka   2018. 05. 10.

A Drágám, add az életed egy sablonosnak mondható de mégis mindenki által ismert, humoros, tipikus, jellemző amerikai vígjáték. Egyszer szívesen megnézem, de bőven találunk tucatjával hasonlót a palettán.

bizsuzsi@citromail.hu   2016. 01. 11.

Leslie Nielsen ismét nagyon jól alakít, nem csalódtam benne, eszméletlenül jól alakít, vicces, poénos. Végig nagyon jó humorú és leköti az embert, érdemes megnézni!

Úgy volt, hogy Elizabeth Hurley játssza a női főszerepet.