Nagy durranás 2. - A második pukk (1993)

Hot Shots! Part Deux

Miguel Ferrer
Brenda Bakke
Charlie Sheen
Charlie Sheen

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Értelmetlen,nulla,semmi,és mégis röhögünk teljes erővel.Mit is tehetnénk?A poénok ülnek,és itt csak az a lényeg!Semmi komoly!

Norbert93   2019. 01. 26.

Ha össze kellene szednem a valaha elkészült legviccesebb filmeket, akkor valószínűleg ez a film jutna eszembe először.

harnas1207   2018. 11. 21.

Méltó folytatása az első résznek!

Norbi   2018. 07. 30.

A film igazat mondott, nagyon durrant. Ilyen humortól átázott alkotás aztán okozhat hasfájós nevetéseket. Imádtam, és csak ajánlani lehet , bár aki szeret nevetni az magától l is megfogja nézni.

TribeBubu   2017. 03. 21.

Szerintem ez a legötletesebb, legviccesebb és legszebben kivitelezett paródiafilm a világon. Poénok terén a Haláli fegyver (a másik legnagyobb kedvencem) nem marad el tőle, de ebben ritka igényességgel forgatták le a látványos poénokat is, mint pl. a... több»

Adepto   2016. 02. 21.

Az első részhez hasonlóan itt is ugyanazt kapjuk, amit várunk: eszement poénokat, kifigurázásokat, abszurd helyzeteket. Abszolút nem kell komolyan venni, csak hátradőlni és nevetni. Persze, akinek nem jön be az ilyen stílus, annak ez sem fog tetszeni.

D. Wolfe   2016. 04. 17.

Alig valamivel marad el az első résztől, ez is egy igazi klasszikus. A csirkés jelenet az egyik legviccesebb, amit életemben láttam. Lloyd Bridges itt is sziporkázik, fergeteges sebességgel jönnek a poénok, igazi röhögés-maraton. Bármikor meg tudnám nézni, és mindig ugyanúgy élvezném.

A film 25 millió dollár költségvetésű és 133,7 millió dollár bevételt hozott.

(LionelMessi10)