Norbi   2018. 07. 30.

A film igazat mondott, nagyon durrant. Ilyen humortól átázott alkotás aztán okozhat hasfájós nevetéseket. Imádtam, és csak ajánlani lehet , bár aki szeret nevetni az magától l is megfogja nézni.

harnas1207   2018. 11. 21.

Méltó folytatása az első résznek!

Norbert93   2019. 01. 26.

Ha össze kellene szednem a valaha elkészült legviccesebb filmeket, akkor valószínűleg ez a film jutna eszembe először.

sabnock666   2019. 08. 31.

Értelmetlen,nulla,semmi,és mégis röhögünk teljes erővel.Mit is tehetnénk?A poénok ülnek,és itt csak az a lényeg!Semmi komoly!

Adepto   2016. 02. 21.

Az első részhez hasonlóan itt is ugyanazt kapjuk, amit várunk: eszement poénokat, kifigurázásokat, abszurd helyzeteket. Abszolút nem kell komolyan venni, csak hátradőlni és nevetni. Persze, akinek nem jön be az ilyen stílus, annak ez sem fog tetszeni.

Miguel Ferrer
Brenda Bakke
Charlie Sheen
Charlie Sheen

A film 25 millió dollár költségvetésű és 133,7 millió dollár bevételt hozott.

(LionelMessi10)