Ágyúgolyófutam 2.

Ágyúgolyófutam 2.

Cannonball Run II

Az Ágyúgolyófutam jól ismert résztvevői közül a Sejk (Jamie Farr) úgy dönt, hogy egy millió dollárt fizet annak, aki elsőnek ér vissza Connecticutba. J.J. (Burt Reynolds) és társai természetesen elfogadják a kihívást és legkülönfélébb csodajárgányaikon a mesés nyeremény reményében nekivágnak északnak. Útközben a Sejket elrabolja a Las Vegas-i maffia, és ha tényleg meg akarják kapni a pénzt, a futam résztvevőinek meg kell őt menteni. Számtalan komikus helyzet és a maffiával történő vad összetűzés után a Sejk bejelenti, hogy Las Vegasban szeretne üzleti vállalkozásba kezdeni. Döntése azonban nem változtat az eredetileg kitűzött célon, így a verseny teljes bedobással folytatódik, csak… Több

Forgatókönyvíró: Brock Yates
Jamie Farr
Jamie Farr
Tony Danza

2018.12.07 harnas1207

Sajnos a legendás első rész hangulatát nem tudta visszahozni, sőt kicsit a megcsúfolása volt. Egyáltalán nem tetszettek a színészek.

2015.04.28 Yosihiro

Ágyugolyó 2-szor is lenyűgözött és szerettem. Van olyan nap amikor megnézem újra mert szerintem nézhető humoros film. Üdv Yosihiro

2018.05.14 HE7EDIK

Kellemes kis limonádé időnként erőltetett humorral, de a filmben szereplő nevek miatt nem lehet rosszabb 4 csillagnál.

A filmet Amerikán kívül jobban szerették. Japánban ez volt az év második legsikeresebb külföldi filmje. Míg Németországban és Franciaországban is komoly kasszasiker lett.Szerző: harnas1207

Roger Moore életrajzában beismerte, hogy megbánta, hogy visszautasította a neki felkínált szerepet, miután megtudta, hogy Frank Sinatra is szerepelni fog benne. Szerző: rbernadett

Frank Sinatra mindössze egy napig dolgozott a filmen. Szerző: rbernadett