Ágyúgolyófutam 2.

HETEDIK   2018. 05. 14.

Kellemes kis limonádé időnként erőltetett humorral, de a filmben szereplő nevek miatt nem lehet rosszabb 4 csillagnál.

harnas1207   2018. 12. 07.

Sajnos a legendás első rész hangulatát nem tudta visszahozni, sőt kicsit a megcsúfolása volt. Egyáltalán nem tetszettek a színészek.

Yosihiro   2015. 04. 28.

Ágyugolyó 2-szor is lenyűgözött és szerettem. Van olyan nap amikor megnézem újra mert szerintem nézhető humoros film. Üdv Yosihiro

Jackie Chan
Jackie Chan
Jamie Farr
Jamie Farr
Tony Danza

A filmet Amerikán kívül jobban szerették. Japánban ez volt az év második legsikeresebb külföldi filmje. Míg Németországban és Franciaországban is komoly kasszasiker lett.

(harnas1207 )

Roger Moore életrajzában beismerte, hogy megbánta, hogy visszautasította a neki felkínált szerepet, miután megtudta, hogy Frank Sinatra is szerepelni fog benne.

Frank Sinatra mindössze egy napig dolgozott a filmen.