Torrente V: A kezdő tizenegy

Torrente V: Operación Eurovegas
cunci
Alec Baldwin
Santiago Segura

Torrente, a feslett erkölcsű zsaru kiszabadul a börtönből, és új hivatás elé néz. Egy kaszinó kirablására készül szedett-vetett bandájával. Az akció természetesen nem úgy sül el, ahogyan az eltervezték.

(dulkap)

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2015.05.14.

KULCSSZAVAK

2018.03.17 silverkesh

Azért adok csak 4 csillagot, mert eléggé szeretem a Torrente filmeket, de már valami újjal kéne előrukkolni, mert így kevés lesz.

2017.09.24 Deku

Eléggé megragadja a lényeget a film nem mondhatnám, hogy állati mert azért az nem az de mindenesetre nagyon tetszett. A karakterek pedig változatosak és érdekesek éppen ezért.

2015.05.13 ZeroHero

Torrente szokas szerint gusztustalan, arrogans es egy bunko paraszt. De ezert szeretjuk. Ebben a filmben mar egy kicsit sulytalan, egy olyan beszolas sincs az egesz filmben, amit utana rohogve idezne az ember.

2017.05.24 Sem Rorrey

Hanyatlik a sorozat, de Torrente miatt szereti, aki szereti, és ő még mindig ugyanolyan jó.

2015.06.16 cunci

A kissé gyenge negyedik epizód után már azt hittem, hogy ennyi volt, kész, kifújt, nincs több kraft és majd kapunk egy totál rossz ötödik részt, s azzal Torrente karakterének lőttek. De nem így lett. Nem számítottam rá hogy ilyen jó lesz. A 4. rész után üdítően jó volt, de az 1.-t soha nem fogják űberelni.

A film összbevétele 13 428 785 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 20 051 945 forintot termelt.

Anna Simon debütálása.Szerző: Thibo84

Chiquito de la Calzada utolsó filmje.Szerző: Thibo84

Torrente repülőgépét üzemeltető légitársaság neve AVERIA, ami meghibásodást jelent.Szerző: Thibo84

Néhány híres youtuber, mint Rubén Doblas Gundersen (ElRubiusOMG) és Willyrex, kaptak egy kis szerepet az argentin futball szurkolóiként.Szerző: Thibo84

(2015. 05. 18.)
A kiemelkedő főszereplő és egy kacagtató első tíz perc persze nem csinál jó filmet az ötletes magyar alcímmel rendelkező Torrente 5-ből, de éppen elviselhetővé teszi a száz perces játékidőt. Több