Torrente 4.

Torrente 4.

Torrente 4

Torrente elvállal egy ügyet, amely balul sül el, ezért börtönbe kerül. Természetesen odabent csak egy cél hajtja, hogy tisztázhassa a nevét, kiderítse, ki juttatta börtönbe, és megtorolja azt. Ehhez azonban meg kell szöknie a börtönből, amihez kedvenc filmje (Menekülés a győzelembe) történetét hívja segítségül: focimeccset szervez a rabok és a börtönőrök között. Majd elindul a Torrente-féle bosszúhadjárat: szem, testnedv nem marad szárazon.

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2012.04.19.

2021.11.03 Ádám Gulyás

Dzsum dzsum.

2015.06.16 cunci

A spanyol ikon, a megtörhetetlen, szigorú becsületkódex-el rendelkező, az elveihez kőkeményen ragaszkodó zsaruhős elérkezett a negyedik bevetésére és ha az akadályokat nem is veszi olyan könnyen, mint az első három alkalommal, azért óriási hőzöngésre... Több

2019.06.28 HE7EDIK

Nekem ez a kedvenc Torrente részem, főleg a börtönös részek hatalmasak benne, még a Menekülés a győzelembe is megidéződik néha. Az ötödik résszel viszont sajnos kifulladt ez a zseniális sorozat.

2017.05.24 Sem Rorrey

Néha már elcsépeltek a poénok, de a karakter számomra megunhatatlan, ikonikus figura.

Loles Leónt felkérték, hogy játsszon egy szerepet, de ő elutasította, és elvből nem volt hajlandó szerepelni egyetlen olyan filmben sem, amelyben Belén Esteban szerepel.Szerző: Thibo84

Santiago Segura rendező barátai, Guillermo del Toro és James Cameron ajánlására úgy döntött, hogy 3D-ben készíti el ezt a filmet.Szerző: Thibo84

Santiago Segura azt akarta, hogy Mario Conde játssza el a gazember szerepét, de nem sikerült meggyőznie.Szerző: Thibo84