Torrente 2: A Marbella küldetés

Torrente 2: A Marbella küldetés

Torrente 2: Misión en Marbella
Videók
cunci

Kedvenc mocskos álfelügyelőnk, a Törvény balkeze visszatért... Torrente (Santiago Segura), miután felélte ebül szerzett összes pénzét a kaszinókban, a csodálatos Marbellára költözik és újra magánnyomozónak áll. Abban bízik, hogy oda még nem jutott el a híre. Társa, a kábítószeres Cuco (Gabino Diego) segítségével hamarosan egy terrorista összeesküvés nyomára bukkan: az elvetemült Spinelli (José Luis Moreno) két rakétát akar a tengerparti városra kilőni. Torrentének maradék eszét és erejét össze kell szednie ahhoz, hogy túljárjon a furfangos Spinelli eszén és Spanyolország leghősiesebb zsaruja lehessen...

Rendező: Santiago Segura
Forgatókönyvíró: Santiago Segura
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2004.07.07.

2020.01.13 freeman

Király film

2017.12.21 Deku

Gyakorlatilag nekem nézhetetlen volt a film már majdnem az elején így éreztem. Ez borzasztóra sikeredett. Az egész film untatott, az első pár perc után nem alig bírtam magammal annyira untam, vártam az áttörést, de sajnos nem érkezett meg.

2015.05.26 zsanett0820

Sajnos, ahogy az lenni szokott ez sem olyan már, mint az első rész. Nem mondom, hogy nincs min nevetni, de mivel már megismertük Torrenténk fő vonásait, így ő már túl sok meglepetést nem tartogat számunkra.

2017.05.22 Sem Rorrey

Ez a kedvenc Torrente filmem. A főszereplő zseniális karakter, maga a cselekmény is izgalmas, a poénok pedig egytől-egyig fekszenek. Egyik kedvenc filmem!

2019.01.16 kristoftoth21

Első filmhez hasonló társadalomkritika. Vagy szereted vagy utálod. Meg lehetett nézni egyszer biztosan, első rész szintjét simán hozza. Ha tetszett az első ez is fog. 7/10