Beverly Hills-i zsaru II. (1987)

Beverly Hills Cop II

Eddie Murphy
Eddie Murphy

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Nem rossz film,de... Néhol Murphy kissé soknak tűnik,túlmimikálja a szituációt,és néha túl gesztikulálja. Amúgy a poénok a helyükön vannak. Könnyű kikapcsolódás....

Deku   2017. 09. 13.

Imádom a filmeket de az amit itt ez leművelt a legjobbak között is csak ritka az ilyen. Ezt pedig kifogni szinte lehetetlen és felbecsülhetetlen. Imádom, hogy tökéletesen kitudta szolgálni az ízlésemet.

Norbi   2018. 07. 30.

Méltó folytatásra leltem ebben a részében. A színvonal stabilan maradt, a nevetési inger hatványozottan nőtt. Nincs semmi kifogásolnivalóm, ez egy tökéletes vígjáték némi akcióval.

tomtom   2016. 04. 14.

Nemrég láttam egy interjút Chris Rock-kal, amiben azt mondja, hogy Eddie Murphy forradalmasította azt, ahogy a fekete színészek feltűnnek a filmvásznon. Nekem ezt a filmet nézve az az érzésem, hogy Murphy alakítása kábé az egész akció-vígjáték műfajt ő teremtette meg rendesen, mindenkinek hozzá kellene mérnie magát.

Zsombi   2014. 12. 30.

Nagyon nagy film, végig pörög az akció meg a poénok. Már az első is nagyon tetszett, de szerintem ez is egy baromi jól összerakott film jó színészekkel, jó rendezéssel. Akik ezt csinálták, pontosan tudták, hogyan kell egy jó, szórakoztató akció-vígjátékot megcsinálni.

1987-ben 2. a legtöbb bevételt hozó film volt.

1987 legjobb nyitóhétvégével rendelkező filmje Amerikában.

Ebben a filmben debütált Chris Rock.

(kázsé)

Tony Scott és Brigitte Nielsen a forgatás alatt viszonyt folytattak.

(kázsé)

A legsikeresebb nyitóhétvégjéű film 1987-ben.