Csúcsformában

Rush Hour
JRD

Mark Rolston
Tom Wilkinson

Lee felügyelő az Egyesült Államokba utazik, hogy felkutassa a kínai konzul elrabolt lányát. Az FBI nem fogadja tárt karokkal, szeretnék minél távolabb tartani az ügytől, ezért egy igazi pancsert, Cartert kapja társául. Bár a két nyomozó szöges ellentéte egymásnak, az ügy összehozza őket, és… Több

Rendező: Brett Ratner
Forgatókönyvíró: Ross LaManna, Jim Kouf
Premier (HU): 1999.08.12. | HBO Max (2022.07.20.)

2023.01.02 JRD

Meglátod ki a két főszereplő, és már tudod is mire számíthatsz. És azt bizony meg is kapod. Csihi-puhi, beszólások, komikus helyzetek és bunyó minden mennyiségben. Bevallom, Jackie Chan filmeken nőttem fel. Imádom a humorát, a profizmusát (és ez kevé... Több

Chris Tucker és Jackie Chan azt csinálták,amit egy ilyen tipusú filmben kell. Ökörködtek,és verekedtek.Mi meg nevettünk. Ennyit ad,és több nem is kell. A maga kategóriájában tűrhető.

2015.04.28 Yosihiro

Ez is egy remek párosítás a poénok és a harc tekintetében is. Öröm volt látni így ezt a két színészt hiszen egy új műfajt teremtettek. Nagyon jó poénok és látványos film érdmes megnézni ! Üdv Yosihiro

2017.07.11 Deku

Nem vagyok egy nagy Jackie Chan rajongó, nálam pont úgy nem üti meg a mércét mint egy Bud Spencer film. Bár attól azért sokkal jobb. Itt inkább olyan átlagos a film. Vannak benne jó poénok de ennyi.

2017.08.04 Orosz István

Na ez is au egyik kedvenc Jackie Chan filmem, akció dús, kalandos jó a történet. A két színész remek zsaru párost alakít. Nekem csak pozitív a véleményem róla.

Jackie Chan igazi hollywoodi sztár ezzel a filmmel lett, mely csak Amerikában 130 millió dolláros bevételt eredményezett, míg a világon 244 millió dolláros bevételt számolhattak.Szerző: Yosihiro

Legtöbb filmjéhez hasonlóan Chris Tucker szinte az összes párbeszédben improvizált. Szerző: hp

Carter nyomozó azonosítóján látható fotót a film készítői utólag manipulálták, így kapott a színész afro frizurát és bajszot. Szerző: hp

Carter szerepét Eddie Murphynek is felajánlották, de a színész A szentfazék (1998) javára lemondott a lehetőségről.Szerző: hp