Deku   2017. 07. 11.

Nem vagyok egy nagy Jackie Chan rajongó, nálam pont úgy nem üti meg a mércét mint egy Bud Spencer film. Bár attól azért sokkal jobb. Itt inkább olyan átlagos a film. Vannak benne jó poénok de ennyi.

Orosz István   2017. 08. 04.

Na ez is au egyik kedvenc Jackie Chan filmem, akció dús, kalandos jó a történet. A két színész remek zsaru párost alakít. Nekem csak pozitív a véleményem róla.

Norbi   2018. 07. 23.

Ütős kis vígjáték részese lehettem. Akciójelenetekben bővelkedik, de nem lesz az egész izzadságszagú. Jackie Chan pedig bravúros trükkmester, egy plusz színfolt.

Norbert93   2019. 04. 20.

Jackie Chan egyik legjobb buddy movie-ja, méltán foglalhatna helyet a képzeletbeli dobogón, mint a legjobb zsarupárosnak járó cím. Az elejétől a végéig vicces, végre ebben a filmben az egész világnak megmutathatta a kemény erőszak nélküli, egyedi és fergeteges harcművészeti stílusát. Mérföldkő az akció-vígjátékok világában.

Yosihiro   2015. 04. 28.

Ez is egy remek párosítás a poénok és a harc tekintetében is. Öröm volt látni így ezt a két színészt hiszen egy új műfajt teremtettek. Nagyon jó poénok és látványos film érdmes megnézni ! Üdv Yosihiro

Jackie Chan igazi hollywoodi sztár ezzel a filmmel lett, mely csak Amerikában 130 millió dolláros bevételt eredményezett, míg a világon 244 millió dolláros bevételt számolhattak.

(Yosihiro)

Legtöbb filmjéhez hasonlóan Chris Tucker szinte az összes párbeszédben improvizált.

Carter nyomozó azonosítóján látható fotót a film készítői utólag manipulálták, így kapott a színész afro frizurát és bajszot.