Mr. és Mrs. Smith

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Egész jó izgalmas film lett, bár a végének se füle se farka. Brad Pitt és Angelina Jolie között isteni a kémia filmvásznon és azon kívül is így nyilvánvalóan elbírtak ezzel a filmmel is. A zenék isteniek és kellően szórakoztató a történet.

Artemisia   2018. 03. 19.

A romantikát kicsit túlcsöpögtették, vannak benne erősen irreális momentumok, pl. 6 éve élnek egymás mellett anélkül, hogy rájönnének a másik titkára, vagy az akciójelenetek közben is egymással csipkelődnek, de ettől függetlenül színvonalas alkotás.

hszpp   2017. 02. 05.

Nem egy egetverő alkotás, de egyszer mindenféleképpen érdemes megnézni. Angelina s Brad hozza a tole vart szintet, igen jo színészek. A film története is kedves,mokas, de valamiért megsem jon at, nem tarol nagyot. Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni!

citizenfour99   2016. 03. 15.

Gyenge film. Nekem nem tetszett. Háttérzajnak alváshoz nemrosz.

Norbi   2018. 07. 28.

Tetszett és elrabolt. Ez az egész rivalizálás olyan jól átjött, és annyira élveztem a köztük lévő feszültséget, mintha a való életből merítették volna ( van ráció , lehet hogy volt honnan venni az érzéseket). Számomra többször nézős film.

Norbert93   2018. 09. 09.

Akkoriban nagyon fel volt hypolva, főleg hogy pár magazinon kívül nem is tudott az ember még utána olvasni. Mire kijött Dvd-re az emberek többsége akkor szembesült vele, hogy a film igen gyenge eresztés Brad-Angelina ide vagy oda.

Leilani   2016. 07. 24.

Ez a kedvenc filmem, nagyon tetszik a történet, imádom az akciójeleneteket, és tetszik benne a romantikus szál is. A karakterek nagyon hitelesek és a humor sem hiányzik a filmből. Az alternatív befejezése is nagyon tetszik, de az eredetivel keretes a történet. Mindenkinek ajánlom.

Kerry Washington
Adam Brody
Vince Vaughn
Angelina Jolie

A Smith házaspár haza Pasadenában, a San Pasqual utca 1556. szám alatt található.

(Artemisia )

A forgatás kezdetén Angelina Jolie viccesen ezt mondta : " Én mindig szerelmes leszek, mikor dolgozom egy filmen".

(Artemisia )

Jane Smith szerepére Gwen Stefani énekesnőt is meghallgatták.

(Artemisia )

Eredetileg Johnny Depp és Catherine Zeta-Jones játszották volna a két főszerepet.

Fight Clubos pólót visel a filmben Benjamin Danz.

2005-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.

Will Smith neve is szóba került Mr. Smith szerepére.

(wintermat)

Catherine Zeta-Jones lett volna eredetileg a főszereplő.

(wintermat)

A film 110 millió dollárból készült el, s 478,207,520 dollárt termelt világszerte, tehát több mint a négyszeresét visszahozta a büdzsének.

(citizenfour99)

A rottent. nevű kritikaösszegző oldalon szerint a film nem teljesített valami jól a maga 59%-val, 122 pozitív és 85! negatívabb jellegű kritikával.

(citizenfour99)