Mr. és Mrs. Smith

hszpp   2017. 02. 05.

Nem egy egetverő alkotás, de egyszer mindenféleképpen érdemes megnézni. Angelina s Brad hozza a tole vart szintet, igen jo színészek. A film története is kedves,mokas, de valamiért megsem jon at, nem tarol nagyot. Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni!

citizenfour99   2016. 03. 15.

Gyenge film. Nekem nem tetszett. Háttérzajnak alváshoz nemrosz.

Norbi   2018. 07. 28.

Tetszett és elrabolt. Ez az egész rivalizálás olyan jól átjött, és annyira élveztem a köztük lévő feszültséget, mintha a való életből merítették volna ( van ráció , lehet hogy volt honnan venni az érzéseket). Számomra többször nézős film.

Artemisia   2018. 03. 19.

A romantikát kicsit túlcsöpögtették, vannak benne erősen irreális momentumok, pl. 6 éve élnek egymás mellett anélkül, hogy rájönnének a másik titkára, vagy az akciójelenetek közben is egymással csipkelődnek, de ettől függetlenül színvonalas alkotás.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Egész jó izgalmas film lett, bár a végének se füle se farka. Brad Pitt és Angelina Jolie között isteni a kémia filmvásznon és azon kívül is így nyilvánvalóan elbírtak ezzel a filmmel is. A zenék isteniek és kellően szórakoztató a történet.

Kerry Washington
Adam Brody
Vince Vaughn
Angelina Jolie

Eredetileg Johnny Depp és Catherine Zeta-Jones játszották volna a két főszerepet.

Fight Club-os pólót visel a filmben Benjamin Danz.

2005-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.