Mr. és Mrs. Smith (2005)

Kerry Washington
Adam Brody
Vince Vaughn
Angelina Jolie

Erik8csok   2023. 01. 09.

A nem átlagos házaspár

A tegnapi nap folyamán két Brad Pitt-filmet sikerült megnézni, ráadásul mind a kettő egymás után ment a tévében. Az egyik volt ez. Korábban részleteket láttam eddig ebből a filmből, most viszont megnéztem elejétől a végéig. Amire készült, a szórakozásra, azt meg is adja, és szerintem a két színész között nagyon működik a kémia. Voltak poénok, amiken nevettem, és jópofa film. Mint akciófilm, hát, nem rossz, de igazán csak a végét küldik meg ütős akcióval, az addigi időben csak kisebb akciójelenetek vannak benne. Én mégis ajánlom, egyszer mindenképpen meg lehet nézni.

Artemisia   2018. 03. 19.

A romantikát kicsit túlcsöpögtették, vannak benne erősen irreális momentumok, pl. 6 éve élnek egymás mellett anélkül, hogy rájönnének a másik titkára, vagy az akciójelenetek közben is egymással csipkelődnek, de ettől függetlenül színvonalas alkotás.

hszpp   2017. 02. 05.

Nem egy egetverő alkotás, de egyszer mindenféleképpen érdemes megnézni. Angelina s Brad hozza a tole vart szintet, igen jo színészek. A film története is kedves,mokas, de valamiért megsem jon at, nem tarol nagyot. Ettől függetlenül egyszer érdemes megnézni!

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Egész jó izgalmas film lett, bár a végének se füle se farka. Brad Pitt és Angelina Jolie között isteni a kémia filmvásznon és azon kívül is így nyilvánvalóan elbírtak ezzel a filmmel is. A zenék isteniek és kellően szórakoztató a történet.

Norbert93   2018. 09. 09.

Akkoriban nagyon fel volt hypolva, főleg hogy pár magazinon kívül nem is tudott az ember még utána olvasni. Mire kijött Dvd-re az emberek többsége akkor szembesült vele, hogy a film igen gyenge eresztés Brad-Angelina ide vagy oda.

citizenfour99   2016. 03. 15.

Gyenge film. Nekem nem tetszett. Háttérzajnak alváshoz nemrosz.

Norbi   2018. 07. 28.

Tetszett és elrabolt. Ez az egész rivalizálás olyan jól átjött, és annyira élveztem a köztük lévő feszültséget, mintha a való életből merítették volna ( van ráció , lehet hogy volt honnan venni az érzéseket). Számomra többször nézős film.

A Smith házaspár haza Pasadenában, a San Pasqual utca 1556. szám alatt található.

(Artemisia )

A forgatás kezdetén Angelina Jolie viccesen ezt mondta : " Én mindig szerelmes leszek, mikor dolgozom egy filmen".

(Artemisia )

Jane Smith szerepére Gwen Stefani énekesnőt is meghallgatták.

(Artemisia )

Eredetileg Johnny Depp és Catherine Zeta-Jones játszották volna a két főszerepet.

Fight Clubos pólót visel a filmben Benjamin Danz.