Mr. és Mrs. Smith

Mr. & Mrs. Smith

A Smith házaspár haza Pasadenában, a San Pasqual utca 1556. szám alatt található.Szerző: Artemisia

A forgatás kezdetén Angelina Jolie viccesen ezt mondta : " Én mindig szerelmes leszek, mikor dolgozom egy filmen".Szerző: Artemisia

Jane Smith szerepére Gwen Stefani énekesnőt is meghallgatták.Szerző: Artemisia

Eredetileg Johnny Depp és Catherine Zeta-Jones játszották volna a két főszerepet.Szerző: mamiéstöti2

Fight Clubos pólót visel a filmben Benjamin Danz.Szerző: mamiéstöti2

2005-ben a 7. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Will Smith neve is szóba került Mr. Smith szerepére.Szerző: wintermat

Catherine Zeta-Jones lett volna eredetileg a főszereplő.Szerző: wintermat

A film 110 millió dollárból készült el, s 478,207,520 dollárt termelt világszerte, tehát több mint a négyszeresét visszahozta a büdzsének.Szerző: citizenfour99

A rottent. nevű kritikaösszegző oldalon szerint a film nem teljesített valami jól a maga 59%-val, 122 pozitív és 85! negatívabb jellegű kritikával.Szerző: citizenfour99

A Mr. Smith főnökét alakító Angela Bassett jeleneteit később kivágták. Mindössze a hangját hallhatjuk, amikor utasításokat ad Mr.Smithnek következő feladatával kapcsolatban.Szerző: BSzabina

Brad Pitt a forgatás közepén három hónapra félbehagyta a projektet egy másik film forgatása kedvéért.Szerző: BSzabina

A film eredeti forgatókönyve Simon Kinberg író diplomamunkája volt.Szerző: BSzabina