Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

ZeroHero   2019. 09. 27.

Szupersztarok akcioba, egy oldalon, a csunyarosszgonosz bunozok ellen. Az oltonyos, elrevasalt uriember a jozsaru es a maleszaju, lepattant utcagyerek a rosszzsaru ebben a mai napig elvezheto es izgalmas akciofilmben. Minden szereplo a helyen van es ... több»

Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

HETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni! A börtönös jelenetek pedig feledhetetlenek!

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Rengetegszer láttam már,és megfordult egy kósza gondolat a fejemben.Mi lenne ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne?Lett volna helyesebben! Jó kis akciófilm,és amikor kell,csattannak a poénok!

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

Milanman   2016. 02. 11.

Gyermekkorom egyik meghatározó kultuszfilmje. Fantasztikus, máig idézett dumák, remek akció.

A filmből kultikus alkotás lett.

(HETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(HETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.

(HETEDIK )

Stallone azért vállalta a szerepet, mert ki akart bújni a Rambo és Rocky skatulyájából.

(HETEDIK )

Russel és Stallone első közös filmje.

(HETEDIK )

Patrick Swayze-t szerződtették eredetileg Cash szerepére, azonban ő visszamondta a szerepet az Országúti diszkó (1989) című film kedvéért.

A filmben levő harci autó egy átépített Chevy K-2500 Silverado, amit a stáb minden tagja szeretett volna használni a forgatás alatt. De mivel csak egy példány volt belőle, így senkinek, meg a két főszereplőnek se engedték.

(ZeroHero)

Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. több»