Tango és Cash (1989)

Tango & Cash

ZeroHero   2019. 09. 27.

Szupersztárok akcióban, egy oldalon, a csúnyarosszgonosz bűnözők ellen. Az öltönyös, élre vasalt úriember a jó zsaru, és a málészájú, lepattant utcagyerek a rossz zsaru ebben a mai napig élvezhető és izgalmas akciófilmben. Minden szereplo a helyen va... több»

Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Rengetegszer láttam már, és megfordult egy kósza gondolat a fejemben. Mi lenne, ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne, helyesebben lett volna? Jó kis akciófilm, és amikor kell, csattannak a poénok.

7ETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert az apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni. A börtönös jelenetek pedig feledhetetlenek.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Milanman   2016. 02. 11.

Gyermekkorom egyik meghatározó kultuszfilmje. Fantasztikus, máig idézett dumák, remek akció.

Cash szerepére Harrison Ford, Kevin Costner és Mel Gibson neve is felmerült.

(stevepisti )

A filmből kultikus alkotás lett.

(7ETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(7ETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.

(7ETEDIK )

Stallone azért vállalta a szerepet, mert ki akart bújni a Rambo és Rocky skatulyájából.