Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

ZeroHero   2019. 09. 27.

Szupersztarok akcioba, egy oldalon, a csunyarosszgonosz bunozok ellen. Az oltonyos, elrevasalt uriember a jozsaru es a maleszaju, lepattant utcagyerek a rosszzsaru ebben a mai napig elvezheto es izgalmas akciofilmben. Minden szereplo a helyen van es hiaba egysiku es egyszeru mindenki, a film remekul epitkezik es igy egy pillanatra sem hagyja lankadni a figyelmet.

Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

HETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni! A börtönös jelenetek pedig feledhetetlen ek!

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. több»

A filmből kultikus alkotás lett.

(HETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(HETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.