Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

HETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni! A börtönös jelenetek pedig feledhetetlen ek!

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

sabnock666   2019. 09. 03.

Rengetegszer láttam már,és megfordult egy kósza gondolat a fejemben.Mi lenne ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne?Lett volna helyesebben! Jó kis akciófilm,és amikor kell,csattannak a poénok!

Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. több»

A filmből kultikus alkotás lett.

(HETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(HETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.