Tango és Cash

Tango és Cash

Tango & Cash

Cash és Tango Los Angelesben üldözi a bűnt. A két zsaru állandóan vetélkedik egymással, hogy egyszer és mindenkorra kiderüljön, melyikük is a jobb nyomozó. Egyszer az egyikük, másszor a másikuk old meg egy jelentős ügyet, csakhogy egy napon a helyi fegyver- és kábítószerkereskedő maffia… Több

Premier (HU): 1990.05.10.

2024.02.20 Schumy1

Tango és Cash, Cash és Tango, Stallone–Russell páros egy nagyon szórakoztató akció-vígjátékban. Jó volt.

2016.05.22 Yosihiro

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

2019.08.19 HE7EDIK

Kultfilm, mert az apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni. A börtönös jelenetek pedig feledhetetlenek.

2019.09.27 ZeroHero

Szupersztárok akcióban, egy oldalon, a csúnyarosszgonosz bűnözők ellen. Az öltönyös, élre vasalt úriember a jó zsaru, és a málészájú, lepattant utcagyerek a rossz zsaru ebben a mai napig élvezhető és izgalmas akciófilmben. Minden szereplo a helyen va... Több

Rengetegszer láttam már, és megfordult egy kósza gondolat a fejemben. Mi lenne, ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne, helyesebben lett volna? Jó kis akciófilm, és amikor kell, csattannak a poénok.

Cash szerepére Harrison Ford, Kevin Costner és Mel Gibson neve is felmerült.Szerző: stevepisti

A filmből kultikus alkotás lett.Szerző: HE7EDIK

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.Szerző: HE7EDIK

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.Szerző: HE7EDIK

(2015. 05. 05.)
Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. Több