Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

Milanman   2016. 02. 11.

Gyermekkorom egyik meghatározó kultuszfilmje. Fantasztikus, máig idézett dumák, remek akció.

NFG   2018. 03. 18.

Velem a szüleim nézették meg először ezt a filmet! Bár a címében nincs semmi figyelemfelkeltő és így nem is volt kedvem megnézni, végül az egyik kedvencem lett! Szilveszter Stallone és Kurt Russel nagyon jó színészek, akik illettek is a szerepükbe! (bár. Stallone-t fura így látni a Rambo után) Tetszett a sztori, tele volt akciójelenetekkel és humorral is! A fiatalabbakat se riassza vissza, hogy 89-es, hiszen sok mai film nem ér a nyomába se!

Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. több»

A filmből kultikus alkotás lett.

(HETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(HETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.