Tango és Cash (1989)

Tango & Cash

NGN   2021. 03. 28.

Rambo, az egy b..i!

Talán a nyolcvanas évek volt az a korszak, ami a legtöbb minőségi buddy movie-t termelte. Ugyebár többek között ott volt a Halálos fegyver széria, ami már-már akció-vígjáték kategóriába sorolható, de emellett a kőkemény és brutál akciók is helyet kap... teljes kritika»

Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

HETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert az apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni. A börtönös jelenetek pedig feledhetetlenek.

ZeroHero   2019. 09. 27.

Szupersztárok akcióban, egy oldalon, a csúnyarosszgonosz bűnözők ellen. Az öltönyös, élre vasalt úriember a jó zsaru, és a málészájú, lepattant utcagyerek a rossz zsaru ebben a mai napig élvezhető és izgalmas akciófilmben. Minden szereplo a helyen va... több»

Sabnock Sanatory   2019. 09. 03.

Rengetegszer láttam már, és megfordult egy kósza gondolat a fejemben. Mi lenne, ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne, helyesebben lett volna? Jó kis akciófilm, és amikor kell, csattannak a poénok.

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

Cash szerepére Harrison Ford, Kevin Costner és Mel Gibson neve is felmerült.

(stevepisti )

A filmből kultikus alkotás lett.

(HETEDIK )

A végső tükrös jelenetet Bruce Lee Sárkány közbelép filmje ihlette.

(HETEDIK )

Swayze is esélyes volt Cash szerepére.

(HETEDIK )

Stallone azért vállalta a szerepet, mert ki akart bújni a Rambo és Rocky skatulyájából.

(HETEDIK )

Russel és Stallone első közös filmje.

(HETEDIK )

Patrick Swayze-t szerződtették eredetileg Cash szerepére, azonban ő visszamondta a szerepet az Országúti diszkó (1989) című film kedvéért.

A filmben levő harci autó egy átépített Chevy K-2500 Silverado, amit a stáb minden tagja szeretett volna használni a forgatás alatt. De mivel csak egy példány volt belőle, senkinek, még a két főszereplőnek se engedték.

(ZeroHero)

Rambó, az egy buzi! És nem, nem Arnie sütötte el ezt a poént, hanem Sly volt olyan bátor és kifigurázta saját magát ebben a kiváló akciófilmben. több»