Az olasz meló

Az olasz meló

The Italian Job

A film hőse régóta rács mögött ül, a hűvösön is sikerrel forralja tovább ördögi terveit. Legújabb ötlete milliókat ér, méghozzá aranyban. Emberei hatalmas fogalmi dugót teremtenek, hogy kezükbe kaparinthassanak egy pénzszállító autót. Viszont nincs börtöntöltelék, aki ne tudná: nincs tökéletes bűntény, és még a legjobb tervbe is hiba csúszik néha. Kezdőnek az üldözések, átverések és trükkök.

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 1969.06.02.

Az olasz meló  (2003)

Az olasz meló  (2003)

2023.02.18 erahurka

Elég érdektelen az egész, meg kicsit komolyabbra számítottam. A Minis üldözés elég menő az utolsó kb. fél órában, külön tetszett, hogy felmentek a Fiat üzem tetején lévő tesztpályára, meg bejött a csattanó is.

2017.05.31 TribeBubu

Annak ellenére, hogy milyen régi film, szerintem nagyon szórakoztató, főleg a humora miatt. Sajnos manapság már az efféle poénokat nem igazán használják. Emellett stílusosak az autósüldözések és remek színészek szerepelnek benne. Szerintem manapság s... Több

2022.07.23 Reitman

Klasszikus!

Az egyik leginkább angol film, ami csak létezik! A magyar szinkron nagyon jó, kellemes, de rengeteget veszít az eredeti értelméből és vicceiből (de meg mindig marad elég!) Egy a kevés filmek közül, ahol Benny Hill is szerepel, és zseniális! You were only supposed to BLOW THE BLOODY DOORS OFF!

2015.03.25 despy

Semmit sem vesztett a varázsából, még mindig megvan a maga eredetisége. Ami kicsit kivetnivaló benne, az szerintem a karakterek elszabottsága, és a száraz brit humor.

2016.09.02 TPetty

Nagyon belevaló és dögös kis amcsi komédia, pofás ellenlábasokkal és még pofásabb pozitív hősökkel.