Rendőrsztori (1985)

Ging chaat goo si

Jackie Chan

Sabnock Sanatory   2020. 11. 11.

Jackie Chan egyik legjobb és leglátványosabb akciófilmje. Amit akkoriban bemutatott, és mindezt kaszkadőrök nélkül, sokszor megsérülve, az bizony megsüvegelendő. Ajánlott film.

Yosihiro   2015. 04. 28.

Egy remek sorozat kezdete volt ez a film . Nagyon szeretem csak ajánlani tudom ! Üdv Yosihiro

Norbert93   2018. 07. 27.

A 80as évek kínai filmgyártásának csúcsa. Jackie Chan kaszkadőr nélküli mutatványai legendává tették és így több, mint 30 év után se lehet a mai akciófilmek koreográfiájához hasonlítani.

veress75   2016. 06. 30.

Nagyon szeretem, majdnem annyira, mint a Részeges karatemestert. Erős kezdés és egy hihetetlen jó akciójelenettel zárul. Minden ami közte van, nagyszerű. Talán a poénok lehetnek néhány embernek ízléstelenek.

Prücsök   2015. 06. 30.

Ez a film szörnyű!! Unalmas, semmi új nincs benne, amit még máshol nem láttunk volna! Tuti, hogy nem nézem meg többször, nagyon rossz lett! A színészek semlegesek, Jackie Chan sose fog a kedvenceim közé tartozni az biztos!

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Jó a sztori, elgondolkodtató, olykor vicces, izgalmas, megvan benne minden, ami kell. Nagyon izgalmas film és egyben látványos is, fantasztikus történettel. Nekem tetszett csak ajánlani tudom.

A film összbevétele 113 164 dollár volt (imdb.com).

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Action Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Akciófilm, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben.

Brigitte Lin maga végezte el a saját kaszkadőrmutatványainak legtöbbjét.