Az olasz meló (2003)

The Italian Job

Az olasz meló

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Nem egy nagy szám,teljesen tucatfilm,tucat történettel.Theron legalább jól nézett ki benne,de max ennyi a pozitívum! Felejtős mozi!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Közepes film sok sztárral és feltörekvő színésszel, akik mára befutottak egyszer meglehet nézni.

indingo   2019. 02. 13.

Rablás átverésekkel és némi izgalommal. Tulajdonképpen többször is nézhető főleg azért hogy mindig más részleteket fedezzünk fel, amire az előznél nem figyeltünk fel.

Deku   2017. 07. 24.

Nem lett egy nagyon nagy durranás igazából. Viszont ez a tény nem rontott a filmen, egynek tökéletesen megteszi. Egyszerű közepes kategória de szerethető.

Thibo84   2016. 06. 14.

Egy percre nem lankad az ember figyelme, annyira pörgős. Nortonnak jól állt ez a karakter.

Berto49   2017. 06. 14.

Többször nézhető darabja a rablásos filmeknek. Első változata azonos címen 1969-ben készült. A remake jellemzői: remek szereplőgárda, elsőként Theron-t említem, szépsége és a film szerinti ügyessége kiemelkedő. Edward Norton nem először negatív szere... több»

ZeroHero   2015. 05. 05.

Mindent összevetve nem rossz kis film ez. Végülis izgalmas volt és pörgős, valami ilyesmire számítottam. Tulajdonképpen nem volt egy hatalmas durranás, de laza vasárnapi mókának megfelel, bár voltak benne nevetséges habibabi jelenetek, a célnak megfe... több»

Jason Statham
Edward Norton

A film 176 millió dolláros bevételt ért el.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 60 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A kaszkadőrmutatványok egy részét a színészek hajtották végre.

(Mavil)

Wahlberg, hogy a filmben magasabbnak látszódjon magasított talpú cipőt viselt.

(Mavil)

Charlize Theron-t egy profi széftörő készítette fel.

(Mavil)

Mos Defnek kellett a legtöbb vezetési leckét vennie, mert neki még jogosítványa sem volt.

(Mavil)

A főszereplők a filmhez leckéket vettek vezetésből. Theron-t, aki a legjobb sofőr volt közülük, kétszer meg is büntették gyorshajtásért a forgatás alatt, mivel annyira megszokta a sebességet, hogy az úton hazafelé sem tudta visszafogni magát.

(Mavil)

A film alig hasonlít az eredeti verzióra, a forgatókönyv írok meg sem nézték a '69-es filmet, mielőtt megalkották a szkriptet.

(Mavil)

A film az 1963-as Az olasz munka c. Peter Collinson rendezte történet remake-je.

(ZeroHero)

Ha figyelmesen nézzük, a járókelők között feltűnik egy Pókember ruhába öltözött civil is.

(SódóGA)