Elárulva

Elárulva

Stolen

Will Montgomery az egyik legjobb tolvaj a szakmában, azonban miután átverik, évekre a rácsok mögé kerül. Bár a férfi azt tervezi, hogy szakít a múltjával, és lányára, Alisonra szenteli minden figyelmét, volt társa és az FBI cseppet sem könnyíti meg a dolgát. A hatóságok és Vincent úgy véli,… Több

Premier (HU): 2013.01.26.

2019.02.05 indingo

Egyáltalán nem nem tetszett pedig az indulás izgalmas aztán ugrunk az időben és átcsap egy más fajta történetbe, ami még jó is lehetne, de csupa olyan eszközt használ ami kiszámítható előre tudjuk, hogy mi lesz a következő esemény, így elég fanyalogva néztem és a vége sem volt poénos.

2018.01.19 mamiéstöti2

Akciódús és eléggé abszurd film, melyből leginkább az intelektualitás hiányzott, de egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2015.06.19 Lord British

Egyszer nézhető akciófilm, semmi több. Van benne 1-2 izgalmasabb rész, de a lapos történet és a jellegtelen karakterek miatt ezek sem túl jelentősek. Talán a zene segít picit a filmen és Cage, ennyi.

2015.12.29 Luxury

Picit lapos és unalmas, vontatott film. Engem nem igazán nyűgözött le. Vannak benne látványos elemek, de ezenkívül semmi több, vannak ettől sokkal jobbak is.

2015.02.12 Bimbi

Kicsit tucat akciófilm, de nem rossz. Egyszer meg lehet nézni. Nicolas Cage hozza a formáját, de aki eddig nem látta, annak nem tudom jó szívvel ajánlani, talál ettől jobbakat is bőven.

Clive Owen és Jason Statham neve is felmerült a főszerepre. Szerző: dulkap