Kötelesség életre-halálra

Kötelesség életre-halálra

Line of Duty

Frank Penny egy bukott zsaru, aki lelőtt egy gyerekrablót, mielőtt még kézre keríthették volna az áldozatot, aki nem más, mint a helyi rendőrfőnök 11 éves lánya. Frank megesküszik, hogy jóvá teszi a hibáját, és megkeresi a gyermeket, ehhez azonban szüksége lesz a vlogger, Ava Brooks… Több

Forgatókönyvíró: Jeremy Drysdale
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2019.11.15. | Telekom TVGO (2020.05.01.)

Courtney Eaton
Courtney Eaton
Ben McKenzie

2020.04.01 M4T

Nem állítom, hogy én ettől a filmtől olyan sokat vártam volna, de sajnos annyira kiszámítható volt az egész történet, hogy nagyon hamar eluntam magam. Persze sima unaloműzőnek meg lehet nézni, de szerintem nem lesz egy nagy élmény összességében a film.

2020.03.17 sonolokojjo

Igazából nem egy pocsék film, de szerintem azt tudták a készítők is, hogy nem tesznek le semmi újat az asztalra. Persze nem gondolom, hogy ebben a műfajban ez alapkövetelmény lenne. Csak épp nem látom túl sok értelmét az ilyen felejtős dolgok újrahasznosításának.

2020.03.04 Guszti

Átlagos, csak egy újabb film az akciófilmek listáján. Engem nem zavar különösebben, ha sehová se fejlődik a műfaj, mert attól még lehet szórakoztató egy-egy film, de nem az lenne a lényeg, hogy valami újat hozzanak a megszokott klisék helyett?

2020.01.18 Tsu

Ez egy végtelenül elnagyolt film. Megcélozhatták volna legalább a középszerű akció-thrillert, de nem, egy teljesen hihetetlen, életszerűtlen történetre próbáltak némi akciót ráhúzni... hát, nem igazán sikerült. Színészi játék nulla, sztori és hajsza nevetséges. Kár a szóért. És az időért.

A film összbevétele 61 969 dollár volt (imdb.com).

(2020. 07. 09.)
Megtekintés: Ez egy Nicholas Cage film, csak Cage épp nem ért rá. Több