Tango és Cash

Tango & Cash

2024.02.20 Schumy1

Tango és Cash, Cash és Tango, Stallone–Russell páros egy nagyon szórakoztató akció-vígjátékban. Jó volt.

2016.05.22 Yosihiro

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

2019.08.19 HE7EDIK

Kultfilm, mert az apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni. A börtönös jelenetek pedig feledhetetlenek.

2019.09.27 ZeroHero

Szupersztárok akcióban, egy oldalon, a csúnyarosszgonosz bűnözők ellen. Az öltönyös, élre vasalt úriember a jó zsaru, és a málészájú, lepattant utcagyerek a rossz zsaru ebben a mai napig élvezhető és izgalmas akciófilmben. Minden szereplo a helyen va... Több

Rengetegszer láttam már, és megfordult egy kósza gondolat a fejemben. Mi lenne, ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne, helyesebben lett volna? Jó kis akciófilm, és amikor kell, csattannak a poénok.

2017.08.28 Deku

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

2018.07.28 Norbi

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

2016.02.11 Milanman

Gyermekkorom egyik meghatározó kultuszfilmje. Fantasztikus, máig idézett dumák, remek akció.

2018.03.18 NFG

Velem a szüleim nézették meg először ezt a filmet! Bár a címében nincs semmi figyelemfelkeltő és így nem is volt kedvem megnézni, végül az egyik kedvencem lett! Szilveszter Stallone és Kurt Russel nagyon jó színészek, akik illettek is a szerepükbe! (... Több

2016.04.18 D. Shaday

Stallone és Russel párosa a filmtörténelem egyik legjobbja. Folyamatosan, de tényleg az egész játékidő alatt megy köztük az odaszólogatás, a magyar szinkron is briliáns. A történet is meglepően jól összerakott egy akciófilmhez képest, a zene pedig i... Több

2024.01.02 hátadlegyenelöl

Még mindig jó

Kiváló film a mai napig. Az egysorosok ütnek nagyon. Imádom.