Vélemények: Tango és Cash (1989)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 08. 28.

Ez itt most erősen közepes kategóriát ütött meg az én nézetemben. Nem volt benne semmi újdonság, egy átlagos sztorival akartak megvenni. De mindenesetre nézhető darab lett.

HETEDIK   2019. 08. 19.

Kultfilm, mert apróbb hibái ellenére a mai napig szórakoztató tud lenni! A börtönös jelenetek pedig feledhetetlen ek!

ZeroHero   2019. 09. 27.

Szupersztarok akcioba, egy oldalon, a csunyarosszgonosz bunozok ellen. Az oltonyos, elrevasalt uriember a jozsaru es a maleszaju, lepattant utcagyerek a rosszzsaru ebben a mai napig elvezheto es izgalmas akciofilmben. Minden szereplo a helyen van es hiaba egysiku es egyszeru mindenki, a film remekul epitkezik es igy egy pillanatra sem hagyja lankadni a figyelmet.

Norbi   2018. 07. 28.

Nagyon vagány kis film. Igazi klasszikussá nőtte ki magát a szememben. A kicsit bonyolult jófiú-rosszfiú szerepek szórakoztatóak voltak. Jó volt feleleveníteni kicsit.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

sabnock666   2019. 09. 03.

Rengetegszer láttam már,és megfordult egy kósza gondolat a fejemben.Mi lenne ha a két színészre fordítva osztották volna ki a szerepeket!? Érdekes lenne?Lett volna helyesebben! Jó kis akciófilm,és amikor kell,csattannak a poénok!

Milanman   2016. 02. 11.

Gyermekkorom egyik meghatározó kultuszfilmje. Fantasztikus, máig idézett dumák, remek akció.

NFG   2018. 03. 18.

Velem a szüleim nézették meg először ezt a filmet! Bár a címében nincs semmi figyelemfelkeltő és így nem is volt kedvem megnézni, végül az egyik kedvencem lett! Szilveszter Stallone és Kurt Russel nagyon jó színészek, akik illettek is a szerepükbe! (bár. Stallone-t fura így látni a Rambo után) Tetszett a sztori, tele volt akciójelenetekkel és humorral is! A fiatalabbakat se riassza vissza, hogy 89-es, hiszen sok mai film nem ér a nyomába se!

D. Wolfe   2016. 04. 18.

Stallone és Russel párosa a filmtörténelem egyik legjobbja. Folyamatosan, de tényleg az egész játékidő alatt megy köztük az odaszólogatás, a magyar szinkron is briliáns. A történet is meglepően jól összerakott egy akciófilmhez képest, a zene pedig igazi klasszikus, sokáig dúdolja az ember a film megnézése után, de tényleg maximálisan a két főszereplő és színész miatt lett halhatatlan, akár milliószor újranézhető kultfilm.