Közösség

Vélemény:

 

86 Tango és Cash

(1989)

Tango és Cash

 
Yosihiro   2016.05.22 11:59
2

Remek akció vigjáték amit láni kell. Stallone és K Russel nagyot alakít ebben a filmben. A vége happy end és ez a lényeg. Jó szorakozás és remek kikapcsolódás mindenkinek. Csak ajánlani tudom :)

 
Eszter 79 2023.02.04 23:46
0

Én is nagyon kedvelem ezt a filmet Stallonétól. Pont a kontrasztok miatt, amit említettél, azért is olyan szórakoztató. Eltérő viselkedésminták szinte minden helyzetben megmutatkoznak.

 
Yosihiro 2023.02.05 06:40
0

Szia, köszönöm a hozzászólásod! Akkor ez a film a mi kedvencünk! :)

 
Eszter 79 2023.02.05 16:23
0

Így van. Nézd meg, miket véleményeztem!

 
Eszter 79 2023.02.05 23:37
0

Vannak kérdéseim. Milyen szisztéma alapján fogadnak el egy véleményt, és mi alapján utasítsák el? Ne haragudj, hogy ezzel zavarlak, de én nem vagyok olyan filmszakértő, mint az idelátogató törzsközönség, nem láttam annyi filmet se, csak érdekel a filmvilág. Kérlek, segíts nekem! Köszönettel, Eszter

 
Yosihiro 2023.02.12 11:20
0

Kedves Eszter! Elnézést, hogy ilyen későn válaszolok, de a pontozás le van írva az oldalon. Főleg az a cél, hogy a saját véleményedet írd meg, a saját szavaiddal. Mert figyelik, hogyha bemásolnád valahonnan. Igen, én régóta itt vagyok, és ahogy van időm, véleményezek. Fontos még, hogy minél hosszabb, kreatívabb az írás, annál több pontot kapsz, és a hónap végén még ingyenjegyeket is adnak, ami szerintem szuper. Ha bármi kérdésed van, írjál, és válaszolok, ahogy időm engedi. Köszönöm. Tisztelettel, Budai Zoltán

 
Eszter 79 2023.02.14 23:00
0

Köszönöm, hogy válaszoltál! Amint tudok, én is írok, véleményezek filmeket. A napokban kétszer is láttam a Zöld könyv – Útmutató az élethez című filmet. Elgondolkodtató film. Részletesebben leírom a véleményemet a film adatlapján. Ha még nem láttad, nézd meg! Üdv, Eszter