Csúcsformában

Rush Hour

2023.01.02 JRD

Meglátod ki a két főszereplő, és már tudod is mire számíthatsz. És azt bizony meg is kapod. Csihi-puhi, beszólások, komikus helyzetek és bunyó minden mennyiségben. Bevallom, Jackie Chan filmeken nőttem fel. Imádom a humorát, a profizmusát (és ez kevé... Több

Chris Tucker és Jackie Chan azt csinálták,amit egy ilyen tipusú filmben kell. Ökörködtek,és verekedtek.Mi meg nevettünk. Ennyit ad,és több nem is kell. A maga kategóriájában tűrhető.

2015.04.28 Yosihiro

Ez is egy remek párosítás a poénok és a harc tekintetében is. Öröm volt látni így ezt a két színészt hiszen egy új műfajt teremtettek. Nagyon jó poénok és látványos film érdmes megnézni ! Üdv Yosihiro

2017.07.11 Deku

Nem vagyok egy nagy Jackie Chan rajongó, nálam pont úgy nem üti meg a mércét mint egy Bud Spencer film. Bár attól azért sokkal jobb. Itt inkább olyan átlagos a film. Vannak benne jó poénok de ennyi.

2017.08.04 Orosz István

Na ez is au egyik kedvenc Jackie Chan filmem, akció dús, kalandos jó a történet. A két színész remek zsaru párost alakít. Nekem csak pozitív a véleményem róla.

2022.07.24 erahurka

Meglepően jó kis akciófilm. Nyilván nem tartogat nagy meglepetéseket, de Jackie Chan jól tolja amit a hongkongi filmjeiben is, Chris Tucker meg csak az elején roppant idegesítő ripacs, később picit visszafogottabb, ami jót tesz a filmnek.

2019.04.20 Norbert93

Jackie Chan egyik legjobb buddy movie-ja, méltán foglalhatna helyet a képzeletbeli dobogón, mint a legjobb zsarupárosnak járó cím. Az elejétől a végéig vicces, végre ebben a filmben az egész világnak megmutathatta a kemény erőszak nélküli, egyedi és ... Több

2018.07.23 Norbi

Ütős kis vígjáték részese lehettem. Akciójelenetekben bővelkedik, de nem lesz az egész izzadságszagú. Jackie Chan pedig bravúros trükkmester, egy plusz színfolt.

2018.05.05 Filmelemző

"Nálad még Sznupi is magasabb", ... "Soha ne nyúlj egy fekete rádiójához", ... "Nem látott egy ekkora kínait egy kormányhoz láncolva," Annyit nevettem Chris Tucker és Jackie Chan poénjain, hogy az oldalam is megfájdult. Szenzációs párost alkotnak,... Több

2016.08.07 VFTS

A furcsa párost, akik végül össze szoknak remek szereplők alakítják. A történet elég kiszámítható, de a poénok és az akciók kárpótolnak ezért.

2019.01.05 szabomarc

Egy átlagos Jackie Chan film, de nagyon tetszett igazából. Jók a poénok benne, a társa néhol már idegesítően sokat beszél, de felhúzza összességében a filmet.

2016.10.24 jencike1985

Egy ízig vérig akció vigjáték! Rengeteg akció, rengeteg vicc! Többször láttam már és még egy párszor meg is fogom nézni. Jackie Chan legjobb alakítása. A zenék fenomenálisak, nekem mindenképpen 5 csillag.

2015.06.08 Tomi

A nagy bunyós és a nagy dumás. Kell ennél jobb páros? Akció van, poén van, történet van, arcokon mosoly bőven lesz :D Ajánlom mindenkinek ezt a filmet.

2016.12.31 cinderella

Jó kis zsarus akció vígjáték. Még videókazettán vettük meg annak idején. Az események pörögnek benne, se humorban, se pedig akcióban nem szegény. Azok közé a filmek közé tartozik, ahol a két színész nagyon jó kis párosítása megadja az alap hangulatát a filmnek.