Torrente 3. - A védelmező

Torrente 3. - A védelmező

Torrente 3: El protector
Santiago Segura

Spanyolországba látogat Giannina Ricci, Európa parlamenti képviselő. Célja, hogy fényt derítsen az egyik multicég üzelmeire és bezárassa a környezetszennyező vállalatot. A cég vezetői el akarják tenni láb alól a kellemetlenkedőt, ezért merényletet terveznek ellene. Mivel biztosra akarnak menni, José Luis Torrentét bízzák meg a képviselőnő védelmével. Sőt, az "elit" alakulat tagjait is ő választja ki, és készíti fel a feladatra. A hülyék gyülekezetével - akik még rajta is túltesznek - Torrentének a világ legidiótább bandáját sikerül összehoznia.

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2007.05.08.

2020.12.20 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

A harmadik rész is unintellektuális és agysorvadást okozó, nulla, értéktelen gagyi alkotás. Szégyen az egész stáb, de főleg a rendező, aki nem gyengén valamilyen szer hatása alatt csinálhatja ezeket a filmeket.

2017.05.24 Sem Rorrey

Ezekben a filmekben nekem egyáltalán nem számít, hogy mi történik, vagy jók-e az effektek, stb., a lényeg, hogy kikapcsoljanak, szórakoztassanak. Na, a Torrente filmek ezeknek a követelményeknek 110%-ban megfelelnek.

2019.01.17 kristoftoth21

Csak a szokasos, semmi kulonos. Ha ertekeled Torrentet ez is tetszeni fog. Lehet, hogy egy alpari suttyo, de pont ez a lenyeg, tekintve hogy az egesz egy tarsadalomkritika, szatira, az viszont profi modon. Akinek nem tetszik annak a mufajjal van inkabb gondja. Hozza a formajat de nem emelkedik ki semmelyik kozul se. Jo film. 7/10

2015.06.16 cunci

Sokkal gyengébb mint az első két rész, viszont az is igaz, hogy jóval látványosabb. A történetvezetések, a karakterek, a párbeszédek, a különböző filmekre utalások minden részben ZSENIÁLISAK. A helyzetkomikumok olykor akár kifejezetten undorítóak leh... Több

2018.03.17 silverkesh

Ebben a részben is sok jó poén van, a 4. és 5. rész már kevésbé jók, mint az első 3.

A testőr (1992) című film paródiájának készült. A piszkos tizenkettő (1967) és a Rózsaszín párduc Closeau felügyelője is inspirálta a filmet.Szerző: Thibo84

El Fary első és egyetlen élő szereplése egy Torrente-filmben. Torrente El Fary megrögzött rajongója.Szerző: Thibo84

A film legelején a fiktív spanyol hírszerző ügynökség mottója olvasható az ajtókon: "Laborantes in Illo Sumus", ami latinul azt jelenti: "Dolgozunk rajta". Ez a kifejezés ("Estamos trabajando en ello") akkor vált híressé Spanyolországban, amikor José María Aznar volt miniszterelnök ezt mondta egy sajtótájékoztatón George W. Bush mellett, az Egyesült Államokban tett látogatása során. Markáns spanyol-texasi akcentussal ejtette ki, amit a legtöbb spanyol mulatságosnak talált, és az eset sok poént generált.Szerző: Thibo84

Santiago Segura Eduardo Garcíára gondolt az ifjú Torrente szerepére, miután Garcíával együtt dolgozott az Ez a ház totál gáz (2003) pilotjában, amikor is észre vette, hogy a gyerek fizikálisan eljátszhatná a karakter egy fiatalabb verzióját.Szerző: Thibo84

Giannina szerepét először Monica Belluccinak ajánlották fel.Szerző: Thibo84