Torrente 3. - A védelmező

Torrente 3: El protector

2020.12.20 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

A harmadik rész is unintellektuális és agysorvadást okozó, nulla, értéktelen gagyi alkotás. Szégyen az egész stáb, de főleg a rendező, aki nem gyengén valamilyen szer hatása alatt csinálhatja ezeket a filmeket.

2017.05.24 Sem Rorrey

Ezekben a filmekben nekem egyáltalán nem számít, hogy mi történik, vagy jók-e az effektek, stb., a lényeg, hogy kikapcsoljanak, szórakoztassanak. Na, a Torrente filmek ezeknek a követelményeknek 110%-ban megfelelnek.

2019.01.17 kristoftoth21

Csak a szokasos, semmi kulonos. Ha ertekeled Torrentet ez is tetszeni fog. Lehet, hogy egy alpari suttyo, de pont ez a lenyeg, tekintve hogy az egesz egy tarsadalomkritika, szatira, az viszont profi modon. Akinek nem tetszik annak a mufajjal van inkabb gondja. Hozza a formajat de nem emelkedik ki semmelyik kozul se. Jo film. 7/10

2015.06.16 cunci

Sokkal gyengébb mint az első két rész, viszont az is igaz, hogy jóval látványosabb. A történetvezetések, a karakterek, a párbeszédek, a különböző filmekre utalások minden részben ZSENIÁLISAK. A helyzetkomikumok olykor akár kifejezetten undorítóak leh... Több

2018.03.17 silverkesh

Ebben a részben is sok jó poén van, a 4. és 5. rész már kevésbé jók, mint az első 3.

2020.01.13 freeman

Király film

2016.04.21 danda115

Nekem ez a kedvenc Torrente filmem, egyszerűen elképesztő, hogy még mindig tudnak mutatni valami újat a készítők. Szeretem ezt a fajta humort, amin csak szakadni lehet.

2019.11.17 Charvi30

A prosztó humor még mindig jelen van a filmben, de miért is lenne másképp, a gond nem ez. Sajnos az ötlet nagyon kifullad a harmadik részben, ezt már kár volt megcsinálni, mert nyomába sem ér az előzőeknek.