Golyóálló

harnas1207   2019. 02. 25.

Adam Sandler főszereplésével nézhető film? Nah ezt leírni is nehéz, de igaz. A golyóálló egy teljesen átlagos akció-vígjáték a maga korának minden bájával és hibájával.

fazekasanett92   2016. 10. 30.

Tetszett a filmben ahogyan a minőségi humor keveredett az igényes akcióval .Érdemes megnézni mert látványosak a képi hatások, jók a jelenetek és a karakterek is a helyükön vannak.

ifjJanóGyörgy   2018. 04. 29.

Nagyon szuper film és bármikor meg tudom nézni. Damon Wayans nagy kedvencem és amit Sanlerrel csináltak ebből a filmből az valami óriási. De persze csak az első szinkronnal érdemes megnézni. Azt ahol Csőre volt Sandler hangja azt 5 percig tudtam nézni. Visszafogott és lapos volt, amíg ez a film pörög és nem áll le szinte egy pillanatra se.