Nagy durranás

Hot Shots!

2023.08.08 Timon

Régi vígjátékok között is egy lazább, kellemesebb felüdülés volt ez. Akkora poénok vannak benne, sőt szinte minden egyes tíz percét úgy telerakosgattál humorral, hogy az egy picit le is zsibbasztott. Annál a résznél pedig, ahol meghívott mindenkit a ... Több

Agyzsibbasztó,eszméletlenül űbergagyi semmi!Viccesnek kellett volna lennie,de hol volt itt a humor,ami ha nem minőségi,akkor rossz,na itt pont ez a helyzet!

2017.10.14 Deku

Elcsépelt és nagyon alantas humorral volt megáldva pedig Charlie Sheen oltári. Hatalmas nagy csalódást okozott ez a film, voltak elvárásaim is persze de ezt nem ütötte meg. Lehet, hogy pont emiatt bukott meg nálam ez a film. A történet nagyon lapos lett akárcsak a karakterek.

2017.03.28 rainman

Fárasztó, de mégis szórakoztató, klasszikus vígjáték! Az élmény nagyobb, ha ismerjük a kiparodizált filmeket! Sok év elteltével, és jó néhány megtekintés után is mosolyt tud csalni az arcomra!

2022.07.07 stewie_griffin_2005

Tudtam rajta párszor nevetni, de később fárasztó lett (az ilyen poénok egy idő után azok), és története meg nem nagyon van. Nekem így 6/10.

2019.05.31 Di Canio

Akkoriban ez a film nagyon jó szórakozás volt, még most is az ha megnézi az ember, nem lehet megunni.

2016.04.17 D. Shaday

Igazi paródia, mesteri alkotás, amit tényleg végig lehet röhögni. Lloyd Bridges minden egyes megnyilvánulása aranyat ér, de rajta kívül is folyamatosan jönnek a poénok , tényleg megállás nélkül nevettem rajta, pedig már rengetegszer láttam, de képtelenség megunni.

2018.11.21 harnas1207

Fárasztó, gagyi, közönséges, gyerekes de mégis többet nevethet rajta az ember mint az elmúlt 3 év összes mozis vígjátékán.

2015.06.07 Mr. Z

Ritka jó paródia. Talán túl erőltetettnek tűnhet de szerintem pont ezt az ábrázolást akarták elérni hisz a paródiák lényege, hogy valamit erősen kifigurázzanak. Itt ez jól megtörténik és imádtam Charlie Sheen alakítását :)

2015.06.27 tamas84

Imádom ezt a filmet, az egyik legjobb paródia a Top Secret után. Sokan ebből a kategóriából inkább Leslie Nielsent szeretik, pedig az ő filmjei szerintem sokkal bugyutábbak. Itt is persze a teljesen agyament humor dominál, de szerintem sokkal jobb, mint például a Csupasz pisztolynál.

2016.07.19 Bog1

Jó idegbeteg vígjáték. Általában a paródia szerű vígjátékok nem jönnek be, de ez már régi klasszikusnak számít. Még mindig sírva tudok röhögni némelyik jeleneteken, poénokon:D Ma már nem csinálnak hasonló, normális paródiákat. Mindenkinek szívesen ajánlom.

2015.08.21 Norcsi59

Haláli jó vígjáték valódi jó poénokkal. Végig szórakoztató és végig lehet nevetni az egészet. Időtálló ęs akár többszöri nézésre is szórakoztató. 5/5 . Ajánlom!

2015.03.09 Zacsi

Remek paródia,sok aranyköpéssel,jól ütő humorral,viccesen túl játszott karakterekkel. Örök klasszikus.

2015.02.20 Hitman

Hülyére röhögöm magam ezen a filmen valahányszor látom. Akkora poénok vannak benne, a mai napig mindig ezzel viccelődünk otthon. Bárki bármit mond Charlie Sheen egy nagy humorista, igazi eszement, aki pontosan ezért jó ezekben a szerepekben.