Én a vízilovakkal vagyok (1979)

Io sto con gli ippopotami

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Nem ez a legerősebb filmje a hallhatatlan párosnak,de ez sem nélkülözi a könnyedséget,és a szemtelen humort,nagy pofonokkal fűszerezve!Aranyos,vasárnapi mozi,kellemes feltöltődés.

Orosz István   2017. 08. 07.

Szintén nagyon, humoros film a duotol. Hozzák a színvonalat, osszák a pofonokat. Minden megvan benne, ami kell egy vígjátékhoz. Én bármikor szívesen megnézem.

Thibo84   2019. 04. 29.

Nem tudom, hogy ez volt-e direkt a terv, vagy csak a véletlen, de azon kívül, hogy a gonoszokat pofozzák rendre, a páros az állatok, a természeti kincsek védelmére és az orvvadászat kegyetlenségére is felhívja a figyelmet. Persze azért a humor most sem maradt el ebben a filmben sem.

HETEDIK   2018. 11. 25.

Szerintem a Különben dühbe jövünk mellett a legendás páros legjobb közös filmje, mikor a végén kiengedik az állatokat, gyönyörű és érzelmes jelenet, amit mint Hill is fogalmaz, jó nézni. Egy mondat nagyon megragadt bennem, mikor a Casinoban a két fér... több»

Norbi   2018. 07. 29.

Egy élvezhető Bud Spencer filmek kategóriájába tartozik. Kellemes, kicsit sem bonyolult cselekmény, és történet, a könnyed szórakozást hozzá.

ZozArt89 Nézhetetlen  2019. 07. 16.

Kijelentem, hogy nem szerettem egy filmjét se Bud Spencernek. Viszont meg akartam tudni miért tartják viccesnek. Pofon osztásból áll az egész ami gyerekes poén. Ha egyáltalán nevezhetjük poénnak. A történet maga elhalványul és csak a bunyóra koncentrál ami túlzó és szégyenletesen primitív.

doroffee   2016. 02. 14.

Újabb Bud Spencer és Terence Hill-remek. Ennek a filmnek ráadásul van mondanivalója, tanulsága, üzenete is amellett, hogy nagyon szórakoztató és humoros.

A filmben szereplő nevű színész magyar származású.

(Mavil)

Joe Bugner, aki Ormondot, a főgonoszt formálta meg, származását tekintve magyar.

(Mavil)

, a film egyik színésze korábban birkózással foglalkozott, beceneve Kong Kirk volt.

egyetlen filmszerepe.

(Mavil)

A forgatási munkálatok Dél-Afrikában zajlottak.

(Mavil)

A film 1980-ban Golden Screen-díjban részesült.

(Mavil)

Ez volt az első alkalom, hogy Italo Zingarelli rendező együtt dolgozott a párossal.

(Mavil)

Bud Spencer és Terence Hill 12. közös filmje.

(Mavil)

Habár a cím 'Én a vízilovakkal vagyok', vízilovak csak a film legelején láthatóak.

A vacsora jelenetnél Terence Hill által készített "koktél" összetevői: fekete kaviár, vaj, só, bors és pezsgő.