Én a vízilovakkal vagyok

Io sto con gli ippopotami

2020.03.18 Interfectorem Sabnock

Nem ez a legerősebb filmje a hallhatatlan párosnak,de ez sem nélkülözi a könnyedséget,és a szemtelen humort,nagy pofonokkal fűszerezve!Aranyos,vasárnapi mozi,kellemes feltöltődés.

2019.04.29 Thibo84

Nem tudom, hogy ez volt-e direkt a terv, vagy csak a véletlen, de azon kívül, hogy a gonoszokat pofozzák rendre, a páros az állatok, a természeti kincsek védelmére és az orvvadászat kegyetlenségére is felhívja a figyelmet. Persze azért a humor most sem maradt el ebben a filmben sem.

2017.08.07 Orosz István

Szintén nagyon, humoros film a duotol. Hozzák a színvonalat, osszák a pofonokat. Minden megvan benne, ami kell egy vígjátékhoz. Én bármikor szívesen megnézem.

2018.11.25 HE7EDIK

Szerintem a Különben dühbe jövünk mellett a legendás páros legjobb közös filmje, mikor a végén kiengedik az állatokat, gyönyörű és érzelmes jelenet, amit mint Hill is fogalmaz, jó nézni. Egy mondat nagyon megragadt bennem, mikor a Casinoban a két fér... Több

2018.07.29 Norbi

Egy élvezhető Bud Spencer filmek kategóriájába tartozik. Kellemes, kicsit sem bonyolult cselekmény, és történet, a könnyed szórakozást hozzá.

2016.02.14 doroffee

Újabb Bud Spencer és Terence Hill-remek. Ennek a filmnek ráadásul van mondanivalója, tanulsága, üzenete is amellett, hogy nagyon szórakoztató és humoros.

2019.07.16 ZozArt89 Nézhetetlen

Kijelentem, hogy nem szerettem egy filmjét se Bud Spencernek. Viszont meg akartam tudni miért tartják viccesnek. Pofon osztásból áll az egész ami gyerekes poén. Ha egyáltalán nevezhetjük poénnak. A történet maga elhalványul és csak a bunyóra koncentrál ami túlzó és szégyenletesen primitív.

2017.05.31 szkodvig

Milliószor láttam már de újra meg újra képes vagyok megnézni. Egyik legkedveltebb filmem tőlük, habár én mindegyiket nagyon szeretem. Kellemes kis családi mozi, akárhány évesen nézhető.

2017.02.10 Enjoy

A régi, megszokott Bud Spencer-Terence Hill vígjáték, amiben a megszokott hagyományos és színvonalas jó humor végig jelen van, nagyon szórakoztató film.

2016.07.25 N.Béla

Ez is egy igazi Bud Spencer és Terrenc Hill film és imádom mindegyik filmüket. Igazi klasszikus akciófilm és nagyon humoros. Eredeti és érzelmes főleg most hogy sajnos az egyik főszereplő elhunyt. Sosem lesz már ugyan olyan a kikapcsolódás ezekkel a filmekkel.

2016.09.22 Macskínó

Egy újabb igazi, pofozkodós, érdekes, konfliktusokban bővelkedő Bud Spencer és Terence Hill film. Amiben mind a szereplők mind az állatok nagyot alakítanak, csattanak a pofonok, izgalmas a sztori, ajánlott mindenkinek!

2017.04.18 jozsagabri

Számomra már klasszikussá vált film ahol a színészek nagyon jól alakítanak. Mindenkinek egyszer az életben látnia kell! Nincsen tele üresjáratokkal és sablonokkal emiatt lehet igazán jó. Utánozhatatlan jelenetek :-)

2016.08.27 pet-et

A megunhatatlan páros egyik alapműve. Kihagyhatatlan és roppant vicces. Könnyed és laza. Korosztálytól függetlenül nézhető.