Az elveszett aranyváros fosztogatói (1986)

Allan Quatermain and the Lost City of Gold

Toldi   2016. 08. 08.

Szerintem, a jó szereposztás ellenére, elég béna trükköket alkalmaztak és sokkal igényesebben kellett volna sok részletet megalkotni. Kicsit olyan volt, mintha direkt hajazott volna a régi idők kalandfilmjeire, ahol a giccsparádén volt a hangsúly, nem az élethűségen, vagy akár a forgatókönyvön..

Sziszi   2015. 03. 21.

Gyerekkorom nagy élménye volt, amikor egy nyúzott vhs kazettán hozzánk került, és én egyszer suli után megnéztem. Egyedül. Nagyon nagy kaland volt! Tényleg. Tetszettek a színészek emlékszem Sharon Stone még hihetetlenül fiatal volt, nagyon jó állt neki ez a szerep. És azok a furcsaságok, amiken keresztül kellett menniük...

A filmet a Salamon király kincse (1985) című filmmel egy időben forgatták.