Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mindent bele, fiúk! (1972)

...Più forte ragazzi!

Zénó   2017. 05. 06.

Az első olyan közös filmjük, ami egy klasszikus vígjáték. Addig csak makaróni-westernekben szerepeltek együtt, szerencsére más műfajban is megállta a helyét ez a páros... sőt szerintem megfejelte a teljesítményét és ezzel a filmmel indult útjára a kö... több»

Wild-W   2016. 10. 13.

Az egyik legjobb közös filmjük, és én már csak tudom, az összes Bud Spencer-Terence Hill filmet láttam. Apukámtól örököltem ezt a függőséget, ez volt az első amit közösen láttunk, azóta még hatszor :)

Bud Spencernek ennél a filmnél még nem volt légi járművekre jogosítványa. Ám a forgatás alatt egy alkalommal ő maga szállt fel, tett egy rövid utat a levegőben, majd tette le a gépet; a színész állítása szerint kényszerleszállást hajtott végre. Ekkor lett szerelmes a repülésbe, és a forgatás után letette a jogosítványt utasszállító repülőgépekre és helikopterekre.

(Thibo84)

A forgatás után elmentek egy közeli étterembe megünnepelni a munka végét. Bud Spencer szólt a pincérnek, hogy hozza az étlapot. Mikor kivitte, Spencer vissza is küldette vele mondván, hogy hozzon mindent, ami az étlapon szerepel.

(Thibo84)

A film másik magyar címe: Gyémántvadászok.

(Mavil)

Ez az első olyan film, amelyben a páros együtt játszik és a modern korban játszódik.

(Mavil)

Ebben a filmben Giuseppe Colizzi 4. alkalommal dolgozott együtt a népszerű párossal.