Mindent bele, fiúk! (1972)

...Più forte ragazzi!

Zénó   2017. 05. 06.

Az első olyan közös filmjük, ami egy klasszikus vígjáték. Addig csak makaróni-westernekben szerepeltek együtt, szerencsére más műfajban is megállta a helyét ez a páros... sőt szerintem megfejelte a teljesítményét és ezzel a filmmel indult útjára a közös munkájuk rengeteg nagy nevetős filmmel. Nélkülük szegényebb lenne a filmvilág!

Wild-W   2016. 10. 13.

Az egyik legjobb közös filmjük, és én már csak tudom, az összes Bud Spencer-Terence Hill filmet láttam. Apukámtól örököltem ezt a függőséget, ez volt az első amit közösen láttunk, azóta még hatszor :)

A film másik magyar címe: Gyémántvadászok.

(Mavil )

Ez az első olyan film, amelyben a páros együtt játszik és a modern korban játszódik.

(Mavil )

Ebben a filmben Giuseppe Colizzi 4. alkalommal dolgozott együtt a népszerű párossal.