Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Szuperhekusok (1985)

Miami Supercops

Levike27   2021. 02. 07.

Középkategória

Nekem különösebben nem jött be. Csak a pofonok miatt adom meg a 3 csillagot.

Deku   2017. 09. 24.

Eszméletlen lett ez a film, már az első pár percben kikapcsolt és szórakoztatott. Ennél többet nem is vártam tőle de ezt viszont nagyon jó szinten tartotta. Érdemes megnézni és rápazarolni egy kis időt.

Thibo84   2019. 03. 24.

A filmből a legemlékezetesebb a zenéje. Egyet sajnálok, hogy több lövés dördül el, mint amennyi pofont kiosztanak benne, ami a páros névjegye.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 18.

Nea ez az a film a két szuper színésztől,ami annyira nem lett kedvenc.Nem rossz,de inkább más filmjeikre tenném le a voksomat.Nálam erős közepes,persze hozzájuk mérten.

szabomarc   2019. 02. 18.

Az elejétől kezdve leköti az ember figyelmét, jó helyen poénos mindig, illetve akcióból sincs hiány természetesen a szereplőpáros filmjeitől megszokott módon.

Pirospingu   2016. 05. 08.

Nekem ez a kedvenc Bud Spencer és Terence Hill filmem, ezt is láttam a legtöbbet, a magyar nézőknek biztos, hogy halhatatlan film.

sammy88   2020. 08. 30.

Ismét egyenruhában

Bár a Bűnvadászokban kicsit másképp kerültek zsaru bőrbe, de ott valahogy nekem jobban tetszett ez a felállás. Ezt a filmet is szeretem, de az nekem kicsit jobban tetszik, mind sztoriban, mind poénokban.

Az 1995-ben elhunyt Buffy Dee (igazi nevén Anthony DeSantolo) is feltűnik a filmben mellékszereplőként. A Nyomás utána! című filmben ô alakította K1-et.

(LionelMessi10)

A páros szülőhazájában 1985. novemberében mutatták be a filmet, Magyarországon pedig csak 4 évvel később került bemutatásra.

(Shelby07)

Nem ért el akkora sikert a film, mint várták, mert túlságosan az akcióra és a történetre koncentráltak, hiányzott a két párostól már jól megszokott humor is.

(Shelby07)

Bud Spencer és Terence Hill utolsó előtti közös filmje.

(Mavil)

Az utolsó film ahol a páros Bruno Corbucci rendezővel dolgozott együtt.