Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bunyó karácsonyig

(Botte di Natale)

Orosz István  2017. 08. 07.

Ez az igazi vadnyugati film, melyben koszos mocskosak nem úgy mint a mai filmekben, hogy ott a cowboyok már kivanak lassan sminkelve. Emellett nagyon poénos is.

ZeroHero  2015. 05. 12.

Méltón zárja le a páros közös karrierjét! :)
Jobb utolsó film, mint a Szuperhekusok lett volna. Imádom azt a filmet is, de utolsó filmként nem lett volna a legjobb.
Szerencsére nem így történt! :DD
Western-nel kezdték és azzal is fejezték be!

szkodvig  2017. 06. 02.

Nem a legjobb tőlük de azért méltóan zárja a szériát tehát nem egy nézhetetlen kategória. Zabálás,poénok itt is vannak bőven tehát unatkozni nem fogunk. Nagyon sajnálom,hogy a sokáig emlegetett krimit már nem hozta össze a páros. R.I.P. Bud Spencer.

Enjoy  2017. 02. 10.

A modernebb Bud Spencer-Terence Hill filmek között van. Szerintem mindenképpen átlag feletti vígjáték egyedi humorral, amit a párostól megszokhattunk.

justynaw  2015. 06. 06.

Őszintén szólva sosem voltam elragadtatva ezektől a filmektől, de mivel minden magyar ünnepkor ment a tévében, valahogy a gyerek- és kamaszkorom részévé váltak. Rosszat nem akarok mondani erről a filmről sem, de mai fejjel és több száz (ezer?) megnézett filmmel a hátam mögött azért némileg máshogy látom. De szerintem sokan vannak még ezzel hozzám hasonlóan.

Bud Spencer

Az egyetlen olyan Bud Spencer és Terence Hill film, melyet Terence Hill rendezett.

Terence Hill nemcsak főszereplője, hanem rendezője is volt a darabnak.

A Bud Spencer és Terence Hill pàros utolsó közös filmje.