Az angyalok is esznek babot (1973)

Anche gli angeli mangiano fagioli

Thibo84   2019. 05. 03.

Sajna Bud Spencer és Giuliano Gemma között nem éreztem, hogy jól működne ez a párosítás. Utóbbi hiába próbálkozott, sajna erőltetettnek találtam az alakítását. Olyan érzést keltett bennem, mintha ki akarna tűnni a pofonosztó óriás mellett és pont ezzel fojtotta meg végül az egész filmet. Ezt leszámítva, nem lett volna semmi gond a történettel, ha a kedvenc párosunkat láthattuk volna a vásznon.

Macskínó   2016. 09. 18.

Szegény Bud már az angyalokkal eszi a hagymás babot, de amit itthagyott az örökre fennmarad. Filmjeit szerették az egész világon, megunhatatlanok a mai napig, igazi örökzöldek! Mindenkinek ajánlom! :)

feri1   2015. 05. 22.

Ez a Gemma, Spencer páros nekem sem jött be igazán. Eléggé lapos.

nándi99   2014. 12. 07.

Hát, nekem nem ez a kedvenc Bud Spencer filmem. Valahogy ezt a koncepciót csak Terence Hillel lehet eljátszani. Az karaktere nagyon hiányzik a filmből.

Robert Middleton

Barboni eredetileg egy újabb Spencer–Hill filmnek szánta az alkotást, ám utóbbi ügynöke és a producer között a forgatás kezdetéig nézetletérés alakult ki, így végül Giuliano Gemma kapta meg Sonny szerepét.

(Thibo84)