Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Jerry Calà
Stefano Mingardo
Stefano Mingardo

Levike27   2021. 03. 05.

Sokkal jobb film, mint az Akit buldózernek hívtak. Gruber Hugó hangja felejthetetlen. Szerintem Bujtor hangja csak rontott volna az egész film hangulatán. Kedvenc jelenetek: a kocsmai tánc és bunyó, Jerry hülyéskedései, Jerry húgának vihogásai, benzinkutas jelenetek, féltékeny férj.

Thibo84   2019. 04. 11.

Azért kap három csillagot, mert Bud Spencer, mindenki kedvenc pofonosztója szerepel benne, de ezenkívül egy gyenge utánzata az Akit Buldózernek hívtak című filmnek. Csak a sportág más, és a szinkronnal sem vagyok megbékélve.

Norbert93   2018. 07. 27.

Akit Bombázónak hívtak.

Sokadik megnézésre is egy kellemes délutáni kikapcsolódást tudott nyújtan az öreg Carlo, de én sem tudok azon tény mellett szó nélkül elmenni, hogy az "Akit Buldózernek hívtak" c. film szakasztott másolata.

petresku   2019. 10. 04.

Számomra pont az az értékelhető az egészben, hogy Bud Spencer tud filmezni Terence Hill nélkül is. Oké, ott vannak pl. a Piedone filmek, de azok krimik, eleve nagyon izgalmasak. Itt meg gyakorlatilag egy csomószor előtt témából hozott ki újat.

cody0507   2015. 04. 29.

Nagyon klisés megvalósítása egy olyan témának, amiben mindig van potenciál. Szerintem ez a legrosszabb Bud Spencer film.

1985-ben több mint 1,8 millió eladott jeggyel a legnagyobb bevételt hozó film volt Magyarországon.

(VFTS)

Ez volt Michele Lupo utolsó filmje.

(VFTS)