Bombajó bokszoló

Bomber

2021.03.05 Levike27

Sokkal jobb film, mint az Akit buldózernek hívtak. Gruber Hugó hangja felejthetetlen. Szerintem Bujtor hangja csak rontott volna az egész film hangulatán. Kedvenc jelenetek: a kocsmai tánc és bunyó, Jerry hülyéskedései, Jerry húgának vihogásai, benzinkutas jelenetek, féltékeny férj.

2019.04.11 Thibo84

Azért kap három csillagot, mert Bud Spencer, mindenki kedvenc pofonosztója szerepel benne, de ezenkívül egy gyenge utánzata az Akit Buldózernek hívtak című filmnek. Csak a sportág más, és a szinkronnal sem vagyok megbékélve.

2018.07.27 Norbert93

Akit Bombázónak hívtak.

Sokadik megnézésre is egy kellemes délutáni kikapcsolódást tudott nyújtan az öreg Carlo, de én sem tudok azon tény mellett szó nélkül elmenni, hogy az "Akit Buldózernek hívtak" c. film szakasztott másolata.

2015.04.29 cody0507

Nagyon klisés megvalósítása egy olyan témának, amiben mindig van potenciál. Szerintem ez a legrosszabb Bud Spencer film.

2019.10.04 petresku

Számomra pont az az értékelhető az egészben, hogy Bud Spencer tud filmezni Terence Hill nélkül is. Oké, ott vannak pl. a Piedone filmek, de azok krimik, eleve nagyon izgalmasak. Itt meg gyakorlatilag egy csomószor előtt témából hozott ki újat.