Nyomás utána (1983)

Nati con la camicia

Vélemények: Nyomás utána (1983)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Orosz István   2017. 08. 07.

Én imádom a Bud Spencer és Terence Hill filmeket, nagyon szegény ember lehet lekileg aki nem. Ez az egyik kedvenc filmem közülük. Már 100x láttam de nekem mégis mindig megunhatatlan.

Deku   2017. 07. 10.

Amennyire csak lehet ez annyira humortalan. Fel nem tudom fogni, hogy mi az ami ennyire tetszik az embereknek benne. A történet egyiknél se nagy szám és a humora silány.

Norbert93   2019. 04. 14.

Ez is hatalmas film a párostól, mint minden közös filmjük, de van ettől sokkal jobb is.

sabnock666   2019. 08. 30.

Ismét itt vannak.Engem nem zavar,hogy a történet nem Oscar-díjas,de a film egésze bájos,és megmosolyogtató. Jó nézni ezt a két színészt,és a szinkronhangok is zseniálisak!

szabomarc   2019. 02. 16.

Tetszett, kb egy az egy film volt meg tőlük DVD-n még gyerekkoromban, így ezt sokszor láttam. A zenéje is fülbemászó, és maga a film is jó volt szerintem.

erahurka   2018. 08. 02.

Nehezen tudom elhelyezni ezt a filmet, valahol 3 és 4 csillag közt áll. A történet elég bugyuta, van pár jó poén, de amúgy szerintem kicsit túl van tolva.

goat2000   2016. 11. 15.

Ez is egy kiváló Terence Hill-Bud Spencer alkotás. Nagyon film lett, jók a jelenetek, sokat lehet rajta nevetni, a főszereplők természetesen hozzák a megszokott formájukat.

nagybenedek   2016. 12. 26.

Úgy gondolom, hogy Bud Spencer örökké a nemzetünk szívében fog élni, és ez természetesen nem véletlen. Egy remek alkotásról beszélhetünk, megéri megnézni.

Macskínó   2016. 09. 22.

A kedvenc Bud Spencer és Terence Hill filmem! Kismilliószor láttam és képtelenseég megunni, a pofonokat sorban osztják, a sztori kiváló és fenntartja az érdeklődést, igazi megunhatatlan örökzöld minden korosztály számára!

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 11. 01.

Ebben a filmben sem okozott csalódást a színész páros. Elképesztő poénok pörgős cselekmény hozzák a formájukat a fiúk. Ma is élvezhető időtálló klasszikus vígjáték.

Enjoy   2017. 02. 10.

A Bud Spencer-Terence Hill párostól ezt a filmet is imádtam, többször láttam és ma is szívesen megnézem. Pörgős, vicces vígjáték, egy perce sem unalmas és a zenéje is nagyon jó.

zselyke   2016. 07. 14.

Ez az első film amit bud spencert, terence hilltől láttam és már akkor nagyon tetszett

attyla999   2015. 02. 09.

A Bud Spencer és Terence Hill alakításában ez az egyik kedvenc filmem a sok közül. A humor és a pofozkodás benne a minden. A legjobb jelenet a hamburger árus jelenet volt, az nagyon tetszett. Csupa csillag.