Nyomás utána

Nati con la camicia

2023.08.09 Lipót Testvér

A legbonyolultabb Bud + Terence film.

Kifejezetten életszerű, ahogyan bemutatja, mit tennének (és tesznek is) az egyszerű emberekből a másodperc tört része alatt „giga-mega multimilliárdos”-sá váló emberek. A történet ezen része enyhén emlékeztet a „Nincs kettő négy nélkül”-re. A főgonosz egy kimondottan humoros figura, az emberei úgyszintén. A WC-be rejtett lift volt a humor egyik csúcspontja, de a többi vécés vicc, meg a doki a találmányaival szintén vicces volt, ezenkívül ki nem hagyható a leghumorgazdagabb jelenetek közül az, amikor felszállnak a gépre, amikor „tartják a szájukat”, az a két alkalom, amikor azt hiszik, hogy a zsaruk elkapták őket, és amikor hallgatják a rádiót. A hasbeszélés szintén jó.

2017.08.07 Orosz István

Én imádom a Bud Spencer és Terence Hill filmeket, nagyon szegény ember lehet lekileg aki nem. Ez az egyik kedvenc filmem közülük. Már 100x láttam de nekem mégis mindig megunhatatlan.

Ismét itt vannak.Engem nem zavar,hogy a történet nem Oscar-díjas,de a film egésze bájos,és megmosolyogtató. Jó nézni ezt a két színészt,és a szinkronhangok is zseniálisak!

2017.07.10 Deku

Amennyire csak lehet ez annyira humortalan. Fel nem tudom fogni, hogy mi az ami ennyire tetszik az embereknek benne. A történet egyiknél se nagy szám és a humora silány.

2020.01.15 Timon

Humor, vicces párbeszédek és jelenetek,nem kevés pofon... Ezekkel tudom röviden jellemezni Bud Spencer és Terence Hill eme remek filmjét.Igazából ez is megunhatatlan.A vége volt a legérdekesebb. 10/10

2018.08.02 erahurka

Nehezen tudom elhelyezni ezt a filmet, valahol 3 és 4 csillag közt áll. A történet elég bugyuta, van pár jó poén, de amúgy szerintem kicsit túl van tolva.

2019.04.14 Norbert93

Ez is hatalmas film a párostól, mint minden közös filmjük, de van ettől sokkal jobb is.

2015.11.01 [email protected]

Ebben a filmben sem okozott csalódást a színész páros. Elképesztő poénok pörgős cselekmény hozzák a formájukat a fiúk. Ma is élvezhető időtálló klasszikus vígjáték.

2017.02.10 Enjoy

A Bud Spencer-Terence Hill párostól ezt a filmet is imádtam, többször láttam és ma is szívesen megnézem. Pörgős, vicces vígjáték, egy perce sem unalmas és a zenéje is nagyon jó.

2019.02.16 szabomarc

Tetszett, kb egy az egy film volt meg tőlük DVD-n még gyerekkoromban, így ezt sokszor láttam. A zenéje is fülbemászó, és maga a film is jó volt szerintem.

2016.11.15 goat2000

Ez is egy kiváló Terence Hill-Bud Spencer alkotás. Nagyon film lett, jók a jelenetek, sokat lehet rajta nevetni, a főszereplők természetesen hozzák a megszokott formájukat.

2016.09.22 Macskínó

A kedvenc Bud Spencer és Terence Hill filmem! Kismilliószor láttam és képtelenseég megunni, a pofonokat sorban osztják, a sztori kiváló és fenntartja az érdeklődést, igazi megunhatatlan örökzöld minden korosztály számára!

2016.07.14 zselyke

Ez az első film amit bud spencert, terence hilltől láttam és már akkor nagyon tetszett

2015.02.09 attyla999

A Bud Spencer és Terence Hill alakításában ez az egyik kedvenc filmem a sok közül. A humor és a pofozkodás benne a minden. A legjobb jelenet a hamburger árus jelenet volt, az nagyon tetszett. Csupa csillag.